Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől gondolhatta meg magát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől gondolhatta meg magát? Van még esély valamire?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek régen tetszettem (ő is nekem), de nem merte elmondani. Nemrég megkeresett, nagyon lelkes volt, folyton írt, meg áradozott, majd ma találkoztunk.

Úgy érzem annyira nem tetszett neki a tali (csak beszélgettünk), abszolút nem olyan volt, mint előtte a netes beszélgetések során, és most már a netes beszélgetésekkor sem olyan. (Bár azt írta, jól érezte magát, de az egész habitusa megváltozott.)

Van itt még esély?

Próbáljam meg ezt nyíltan megírni neki?


F28 L28


2018. ápr. 7. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tulsagosan bejottel neki es lehet, hogy visszahokolt ettol, mert minden bizonnyal vannak komplexusai, amit nem tud, hogy elmondani neked. Mert biztos, hogy kicsi a farka es latta rajtad, hogy milyen jo no vagy es azt gondolta, hogy egy olyan kicsi es vekony farok neked biztos nem lesz jo, mint amilyen neki van, ezert eldontotte magaban, hogy inkabb hagyja az egeszet veled.
2018. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt meg a kémia. Lehet, hogy régen tetszettél neki, idealizált, de valamiért testileg mégsem vonzódik hozzád.
2018. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: nem értem, hogy miért nem lehet normálisan válaszolni, ahogy azt a kettes is tette.
2018. ápr. 8. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Azert mert a kerdesben a valasz. -.-

“Próbáljam meg ezt nyíltan megírni neki?”

Igen!

2018. ápr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!