Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély arra, hogy több mint egy év elteltével kialakulhasson egy párkapcsolat ebbôl a helyzetbôl, ill. mit tanácsolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Több mint egy évvel ezelött megismertem egy lányt, aki már elsô pillantásra nagyon megtetszett (szép, tehetséges, csinos stb.) Mikor találkoztunk, sajnos jelen volt az akkori barátja is, de ennek ellenére ùgy tûnt, hogy a lány kedvel engem. Azóta már egy másik barátja van, azonban egy ismerôsünkön keresztül megtudtam hogy én is tetszettem neki, csak azért nem akart többet, mert épp foglalt volt. Próbáltam elfelejteni, túltenni magam ezen az egészen, de még mindig eszembe szokott jutni, és ùgy érzem, elszalasztottam egy lehetôséget. Szerintetek mit kellene tennem?

2018. márc. 10. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat!
2018. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem egy aki kapja, marja játék. Ha tényleg tetszettél neki, akkor mért nem kereste a társaságod, amikor nem volt senkije? Te jobban értékeled őt, mint ő téged. Keress olyat, aki jobban értékel.
2018. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz, jobb lesz elengedni. Csak valahogy azért nem sikerült eddig mert még nem találkoztam olyannal, aki annyira vonzó lett volna számomra mint ô. Ameddig valaki nem tud a helyére lépni, addig nagyon nehéz felhagyni a bizakodással
2018. márc. 10. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért egy jelzést adhatsz felé hogy megismernéd. Máskülönben honnan tudná hogy tetszik neked?
2018. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"csak azért nem akart többet, mert épp foglalt volt. "


Aha, akkor hogyhogy nem jutottal eszebe? Hogyhogy mas fiuval jott ossze. Felejtos.

2018. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!