Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy igazi férfi személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi férfi személyisége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban elég sokat töprengtem azon a kérdésem vajon milyen lehet a nők szemében egy igazi férfi? Ez alatt leginkább a személyiségét értem illetve a viselkedését, belső tulajdonságait milyen férfi az akire felnéznek a nők? Sajnos 22 évesen odáig jutottam ,hogy kb az összes párkapcsolatomban én futottam a másik után. Egyszer jól esne ha egy nő lenne teljesen belém bolondulva és ő futna utánam :) (nem ezen núlik egy párkapcsolat ki ki után fut ezt jól tudom)

Szóval nagyjából remélem érthető a kérdésem. Aki válaszol, előre is köszi


2018. ápr. 8. 04:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Érthető a kérdésed, de hagy ezt abba :D Ha valami férfias az sacc pont az, hogy nem megfelelni akarsz. Nem statisztikát csinálsz, hogy mit akarnak és azt nyújtod. Hanem járod az utadat, kibontod a saját valamidet. És erre nincs recept. Mert ha receptet követnél akkor eleve buknál, mert az fals.


A másik meg, hogy ki fut ki után se olyan, amit irányíthatsz és ez így van jól.


Szóval érthető a bizonytalanságod, de nincs könnyű megoldás ezekre. Neked kell kiizzadni. De azért annyiban hasznos a válaszom, hogy tudhatod nem te vagy béna, hanem ez ilyen.

2018. ápr. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

"Milyen egy igazi férfi személyisége?"


például nem kérdez ilyen ostobaságokat, mert tisztában van azzal az axiomatikus igazsággal, hogy minden ember más és más, továbbá minden nőnek mást jelent az igazi, nincs egyetlen "igazi ffi" személyiség, ami univerzálisan ráhúzható minden ffi-ra.

2018. ápr. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Kinek mi az ideál...
2018. ápr. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

A nők szerint a tökéletes ellentmondás a tökéletes férfi.

Erős és gyengéd, komoly és vicces, határozott és gyámolítandó, tudja mit akar ,de az az akarat legyen egyező a nőjével(aki sose tudja mit akar),legyen saját véleménye ,de azt adja fel, legyenek tervei de csak olyanok ami a nőnek kedveznek. stb


Amúgy meg legyél híres sztár ,nézd meg mennyi sikítozó csaj ostromolja őket nap mint nap és bármikor lefeküdnének velük úgy hogy nem is ismerik őket. Más esélyed nincs hogy utánad fussanak a nők.

2018. ápr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek más.

Számomra ilyen: hűséges, tisztelettudó, önzetlen, segítőkész, nyitott, nem agresszív, nem dohányos, nem iszik alkoholt, sportos, egészségtudatos, szereti a természetet és az állatokat, elfogad engem olyannak amilyen vagyok, rávezet a hibáimra, de nem akar megváltoztatni, és ne legyen papucs. Legyen tisztában saját önképével.

2018. ápr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van ám, akinek pont az jön be, ha futsz utána.:)
2018. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

A nők nem néznek szemelyiseget. Fiatalabb korban legyen nagy az arcod, ecset hajad, magas, vékony.

Később legyen egy jó szakmad (orvos pl.), pénzed, sok szabadidod, hogy tudd vinni mindenfelé és sportos tested.

Szóval olyan akivel jó megjelenni és a baratnoknek dicsekedni. Ha ez megvan akkor lehetsz a világ legprimitivebb embere is akár, sorban fognak utánad kajtatni a nők. És számukra ilyen az igazi férfi is.

2018. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

22 evesen meg csak fiu vagy.

Majd kb 35 evesen leszel ferfi vagy 40.

Amugy olyan ferfira nezek fel, aki engem is tisztel, aki nem csak a levegobe beszel hanem tettekel.

Komoly, erett, tudja mit akar az elettol.

2018. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
" rávezet a hibáimra, de nem akar megváltoztatni, és ne legyen papucs" - "óóó, drágám, bátorkodom megjegyezni, hogy talán egy iciripicirit nem okés a viselkedésed, és X dologban netán lehetnél más is... de ne változz meg, attól, hogy megemlítettem, hogy változnod kéne, nem kell megváltoznod, mert a hibáiddal együtt is tökéletes vagy számomra... DE NEM VAGYOK PAPUCS, BZMEG!" :D
2018. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Olyan mint egy itteni férfié. Intelligens, humoros, romantikus, határozott, erőteljes, magával ragadó, komoly, művelt, gyermeki lelkivilágú. Nem árulom el hogy ki ő mert még lecsapnák a kezemről. 😆

N

2018. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!