Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet ez? Veletek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Veletek is előfordult már?

Figyelt kérdés
Néhány éves ismerettségeknél is előfordul akár, hogy például közösségi oldalon, skypeon vagy bárhol chatelünk és egy idő után magyarázkodnom kell mert félreértik. Mindenen megsértődnek. Számonkérésnek vesz egyszerű érdeklődést, vagy tolakodásnak egy "Mikor érnél rá beszélgetni egy kicsit?" kérdést. Ez a chat és írásbeliség miatt van? Nem mennek át a hangsúlyok, és talán az olvasó adott hangulatától is függ, hogyan olvas egy adott szöveget. Ezt értem, de amikor minden mondatom mögé zárójelben le kell írnom, hogyan értem, milyen hangsúllyal stb, az már nekem sok. Csináltam ezt is, nem is volt hosszútávú az ismeretség. Más is tapasztal hasonlót?

2018. ápr. 8. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, de még mennyiszer előfordult.

Élőben teljesen más. Sokkal kevesebb a félreértés. Mennyivel jobb!

2018. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hangsúly mimika.... hiányzik. Pl barátnőmnek ha szép kedves hangon mondok rosszat, amikor látom ,hogy vevő rá és a szemébe is tudok nézni kevésbé rossz a hatás mint neten odaszabni.
2018. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!