Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok normális randioldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok normális randioldalt ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Arra lennék kíváncsi, hogy van olyan normális társkereső/randi oldal, ahol lehet ismerkedni. Sajna élőben nem vagyok túl sikeres, meg a munkám mellett szabadidőm se nagyon van rá, így gondolkodtam hátha az interneten. Előre is köszi :) 22/F



2018. ápr. 10. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Férfiaknak nincs. Meg a lányok amúgy sem foglalkoznak már ilyennel, hogy randi.
2018. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Valóság.hu a neve annak, amit te keresel. :)
2018. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a csajokespasik.hu bevált, de elő voltam rá fizetve havi kb 1500 ft-ért, hogy tudjak üzenetet írni rendesen mindenkinek, megnézhessem a képeket rendesen. Többet költesz egy átlagos randin ennél a pénznél, szóval nem nagy cucc.
2018. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Tindert megpróbálhatod veszíteni nem sokat fogsz vele, de túl sok reményt se fűzz hozzá.

Fiatalok körében még mindig az a legnépszerűbb.

2018. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) A valósággal meg mint írtam az a gond, hogy havi 200+ órát melózok és mivel emberi életekért felelek, így a szabadidőmet sem tudom teljes mértékben ismerkedésre szánni.
2018. ápr. 10. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam már több társkeresőt is, nálam egyik sem vált be. A legtöbbjük kalandra vágyik, barátkozni akar, vagy csak egyszerűen unalomból van fent.
2018. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Énis tartok ettől, de sajna más lehetőségem nem nagyon van. Talán nyáron lesz több időm eljárni, de addig is reméltem hátha van esély a neten.

2018. ápr. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!