Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki 30-askent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 30-askent mar totalisan kiabrandult az ellenkezo nembol?

Figyelt kérdés
Miert? Fuggetlenul attol h sok vagy keves kapcsolata volt-e az illetonek.

2018. ápr. 10. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Még "csak" 25 vagyok,de úgy érzem. Egyre torzultabbak a párkapcsolati sémák a mai világban. Voltak rövidebb- hosszabb kapcsolataim,perpill benne vagyok egy rosszban 3 éve vagyunk együtt.. tudom nem illik és elítélendő,de próbáltam nyitni mások felé,de max csak szexet akartak volna,holott egyik sem tudta,hogy van párom. Mondhatni csak "nézelődtem",de kösz nem kérek belőle. Ez nem azt jelenti,hogy maradok a jelenlegi kapcsolatban. N
2018. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Igen. Ki lehetne fejteni bővebben is, de vegyünk alapul annyit, hogy nem tetszik amit látok, hallok, tapasztalok a jelenlegi nők felől.

F

Jah, és sokkal nagyobb problémáim vannak velük annál, hogy éppen nem akar komoly kapcsolatot. Alapból nem értem ez miért is ok a kiábrándulásra, hogy egy férfi ma már nem akarja egyből és azonnal igába hajtani a fejét annak tudatában, hogy minden szir-szar okért egyből ki lehet dobva, hiszen a modern női felfogás azt diktálja, hogy mindig talál új pasit.

2018. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Még nem vagyok 30,de az egyre elterjedtebb,búrkolt hímsovinizmus miatt kezdek nagyon kiábrándulni a pasikból, nem tudok férjhez fogok-e menni,mert a mostani felhozatalt látva 99% hogy csak nőgyülölőket fogok kifogni.A franc se akar ilyennek szóba állni,nemhogy házasodni,de lassan nem is találni nem hívsovén pasit.Elkeserítő:-(

24/N

2018. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Jelen!

Nem volt sok kapcsolatom, nem ez az oka. 10 év után váltunk. 10 évig éltem abban a hitben, hogy létezik hűség, és az én kedves férjecském sose csalna meg. Hisz szeretjük egymást. Folytassam?

Utána próbáltam ismerkedni. De egyszerűen megundorodtam az egész férfi nemtől. Csak a farkuk után mennek, bármit és bárkit eldobnak egy új punciért, 12 éves kislányokra már áll a farkuk, és a legfontosabb céljuk, hogy minél több lyukba be tudják mártani.

Sokkal boldogabb vagyok egyedül.

2018. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Hogyne! Például én.


Harmincas éveimben én is kiábrándult és gyáva voltam, valamint sokat szidtam az ellenkező nemet (nem csak azért, mert ellenkeztek :) ). Aztán dolgozni kezdtem magamon, észrevettem, mi mindenben vagyok saját magam hibás, és a kudarcaimért, sikertelenségemért stb nem okoltam többé őket. Igyekeztem EQ-ra és empátiára gyúrni, valamint újraértékeltem tapasztalataimat.


Most negyvenhat éves vagyok, és újra tudom szeretni és tisztelni a nőket, szinte csodálójukká váltam. Köszönöm mindenkinek, aki ehhez hozzájárult.

2018. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Hajjaj, de még mennyire. :D Állandóan az ellenkezést hallani, hogy "nem-nem!". :D Nem tudom, de én valahogy az egyetértő "igen"-t szeretem. :D
2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Közelítek a 30-hoz lassan még, de totál kiábrándultam a nőkből. Nekik semmit nem kell tenniük,nekik minden jár, és hercegnőnek képzelik magukat.Illetve manipulálnak embereket, és hisztiznek folyamatosan,legtöbbször a semmiért.

Esélyt sem kaptam egyetlen nőtől sem,még randira sem, mert nem születtem helyesnek. Pedig nem vagyok csúnya,adok is magamra, pénzem is van igazából bőven, szóval nem értem. Ma is a városba voltam forgalmasabb helyeken, és tök aranyos csajok mellett a legnagyobb bunkók voltak,akik nem törődnek senkivel,és semmivel. És ez kell a nőknek...

26/F

2018. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Teljesen

Mindegyik férfi bunkó,agresszív,verekedős

csapkod,kiabál!

hiába a diplomás

tanult ember :(


30 felett már Férfiként kellene viselkednie nem egy buta kisgyereként

2018. ápr. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Egy-két személyből ábrándultam már ki, de kollektíve a női nemből nem.

Miért vetítsem ki az összes nőre egy vagy két nővel szerzett negatív élményeimet, érzéseimet? Inkább tanulok a hibáimból vagy a jelekből.

2018. ápr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

#9-eshez hasonló a helyzetem.

Fiatalabban idealizáltabban szocializálódtam. Elhittem, hogy az emberek többsége jó fej és korrekt, segíteni akar, a kapcsolatok a romantikán és érzelmeken alapszanak. Aztán tapasztaltam és rájöttem, hogy a világ nem ideális. Tanultam. Most már mások az elvárásaim társkeresés terén és nem építek senkire. Felfogtam, hogy az örökké általában nem tart addig, az érzelmek változnak, az emberek hazudnak. Megtanultam, hogy a társkeresés nem ideális, az idealizált tanácsok pedig mehetnek a szemétbe a gyakorlatiasakkal szemben.

Szerintem mindkét nemmel kapcsolatban vannak jellemző problémák, csak az arányok térnek el. A gond az, hogy kevesen értik meg a kritikát és rengetegen szeretnek panaszkodni. Így a két nem csak marni fogja egymást és sokszor nyilvánvaló tényeket próbálnak megcáfolni, érzelmi alapon.

Részemről fiatal vagyok, élek boldogan, nem stresszelem magam feleslegesen a társkeresésen, vannak lazább és komolyabb kapcsolataim is. Az életem saját magamra és 1-2 komolyabb barátomra építem, nem pedig egy emberre, aki bármikor elhagyhat, mert épp mást diktálnak a hormonjai. Az ellenkező nemtől nap, mint nap negatív tapasztalatokat szerzek, ami elég kiábrándító, de kiélvezem a helyzetek pozitívumait.

2018. ápr. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!