Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt (rajtam kívül) olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt (rajtam kívül) olyan férfi aki totálisan sikertelen a nőknél és ezért haragot, gyűlöletet érez, kiábrándult teljesen?

Figyelt kérdés

Válthatnánk pár szót erről privátban, nem b..lni akarok!

Tényleg csak az írjon akinek már nagyon elege van. Köszi.



2014. okt. 28. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

emiatt még nincs elegem belőlük

én se járnék egyelőre magammal :D

2014. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tele van az oldal ilyenekkel.
2014. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Olyasmi, de inkább magamat meg a világot utálom, nem a nőket. (Privátban társalogni nem szeretnék.)
2014. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem értelek titeket, fiúk, miért vagytok ennyire kétségbeesve? Én ugyan lány vagyok, de nekem sincs sikerem a fiúknál (nem kérek priviket), de egyáltalán nem haragszom rájuk, nem gyűlölöm őket, és nem sírok miattuk (na jó, egyetlenegy konkrét személy miatt sírtam csak, de ő más). Mért nem próbáltok inkább valami másban sikeresek lenni? Lehet azzal jönni, hogy "könnyű azt mondani", de ugyanilyen könnyű így is gondolni. Tényleg.


Ui.: Ma nem igazán tudok fogalmazni, de remélem azért a lényeg átjön.

2014. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18:21: A kettő nem zárja ki egymást. Lehetek sikeres más dologban, és egyben boldogtalan a magány miatt.
2014. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Magyarul lúzerek...:D miert nem probalkoztok jobban,többet?
2014. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
hat en meg nagyon fiatal vagyok de nekem a tokom tele van hogy a haverjaimnak nem is kell csajozni mert a csajok masznak ra en meg a belemet kidolgozom de egy pici szeretetet nem tudok egy lanybol se kidolgozni
2014. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

" Magyarul lúzerek...:D miert nem probalkoztok jobban,többet?"


Pl. mert senki se tanítja meg, hogy kell. Én beszélgetni se tudok, barátaim sincsenek, az emberek általában utálnak. Ebből hogy lehet hirtelen jobbat, többet próbálkozni?

2014. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Hát ez már súlyos. Én is sikertelen vagyok a nőknél, volt néhány nagyon kellemetlen tapasztalatom is, de gyűlölni ezért nem tudom őket. Főként kollektíven nem szabad elítélni egy nemet. Próbálok tanulni a hibáimból, csúf vagy átlagos srác vagyok, tehát sokkal többet kell próbálkoznom, hogy rám is figyeljenek, de ezért nem ítélhetem el őket. Bár tény, hogy nagyon hervasztó érzés tud lenni, hogy a helyes pasik mögött nem rúghatok labdába, de rímánkodni nem szabad, az nem férfias. Sok sikert kedves kérdező. 23/f
2014. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem rimánkodok, megoldást kínálok a problémára.
2014. okt. 28. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!