Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok, egyedül élek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, egyedül élek, még tanulok, nem volt eddig egyetlenegy barátnőm se, azt hiszem már nem is lesz?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Meselj magadrol kulso belso oltozkodes stb

Megprobalhatunk adni tanacsokat de ahhoz tudnunk kellene nehany informaciot

Amugy elso es legfontosabb ne akarj mindenaron not magad melle...akkor fog jonni amikor nem szamitol ra

2018. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen, azt hiszed
2018. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy annyiban jó vagyok hogy magas vagyok, de semmit sem érek el vele, inkább félnek tőlem a magassagom miatt mint hogy vonzó lennék. Amúgy sima hétköznapi ruhákban járok, nem markasak, körülöttem vannak 10000x helyesebb fiúk, egyáltalán nem tartozom a jokepuek közzé.
2018. márc. 5. 23:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Belsőleg amúgy nem vagyok az a nagy dumas, mindenkit megnevetteto, és még nem is vagyok tehetséges semmiben sem.
2018. márc. 5. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne írd le ennyire magad, legyen egy kis önbizalmad! Keress hasonló érdeklődésű lányokat, barátkozz, szórakozz most kell élned igazán. És ne keseredj el, ismerek olyat aki nagyon hosszú idő után 35 évesen találta meg az igazit (és komoly kapcsolata nem volt előtte), szóval sosem késő, csak ne akard nagyon, majd betoppan valaki, amikor nem számítasz rá. :)
2018. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Nagyon remélem hogy igazad lesz.
2018. márc. 5. 23:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Lányként még nekem sem jött össze semmiféle párkapcsolat, bár én valamennyivel fiatalabb vagyok nálad. Viszont nem adom fel, ha más nem, interneten próbálok keresgélni, ismerkedni, hátha egyszercsak belebotlom majd a megfelelő személybe.
2018. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Legyen már egy kis önbizalmad. Amiben jó vagy azt használd ki. Ne mindig csak a rosszra koncentrálj. Ilyen negatív ember nem kell sok mindenkinek.
2018. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fruzs33 ***** válasza:
Nem vagy egyedül.Én is keresem a párom. December óta.Egyetlen egy volt,ami 2 hétig tartott,az sem rajtam múlt,hogy így alakult...viszont én komoly kapcsolatra keresek valakit,nem adom fel,majd talán egyszer megtalálom,ha minden jól megy :(
2018. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem írtál magadról sok mindent, látod ez a baj:)


Ha most a neten ismerkednél egy lánnyal, annyit írnál neki, hogy 23 éves vagy és még nem volt senkid, de magas vagy....


Második probléma: Nem tartozol a jóképűek közé.... ha így állsz hozzá, ha magadat sem látod helyesnek, akkor miért várod el másoktól, hogy ők annak lássanak?


Ha én végig sétálnék az utcán úgy mint egy darab fa, aki csúnyának látja magát szerinted megnézne bárki?


vagy inkább az lenne vonzó, ha látszódna az arcomon, hogy ragyog és magabiztos a járásom?


Legyen önbizalmad, mond magadnak mindig, hogy képes vagy bármire,helyes vagy!

Még ha nem is tartod magad helyesnek, lehet hogy másnak pont te kellenél, és lehet, hogy valójában nagyon is vonzó vagy, legyél mindig ápolt, és jó illatú, borotválkozz, ne érjen össze a szemöldököd, az arcodat mindig hidratáld, esetleg változtass hajszínt, ami mondjuk jobban passzol az arcodhoz, vágass egy jó fazont, fehérítsd a fogaid, öltözködj kicsit elegánsabban, vagy stílusosabban nem kell feltétlen márkásnak lennie, beszélj sokat otthon a tükör előtt, gyakorold az arcmimikáid, a szemeid csábos mozgását, legyenek témaköreid, keress egy jó hobbit, nincs olyan ember, aki semmiben sem jó csak olyan, aki még nem talált rá.

ne legyél sanyarú, hanem próbáld az életet kicsit mókásabban felfogni.

2018. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!