Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel a pasival tovább ismerkednem?

Figyelt kérdés

36 éves nyomozó. Felelősségteljesen végzi a munkáját, nincs rá panasz, dícsérik is.

De chat során mintha egy "laza SRÁCCAL" beszélgetnék. Nem mindig, de picit zavar és nem értem.

Ezzel akar imponálni vagy elengedi magát mellettem?

Sok stressz éri, azt mondja muszáj lazának lennie.


Aggódjak?


2018. ápr. 12. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem chatelgetni kéne, hanem személyesen találkozni minnél többször, aztán úgy meglátod hogy bejön e. Mert óriási a különbség chat, és személyes randi között.
2018. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Ne huzd az idöt! Talalkozz vele szemelyesen es megtudod, milyen!

Olyan programot valassz, ami soran tudtok beszelgetni. Turazni, kavezni, akarmi, csak ne mozi es ehhez hasonlo.


Az irott szo rengeteg ertelmezesnek es felreertesnek ad lehetöseget. Ha megszünteted a kapcsolatot, lehet, hogy meg sem ismersz egy olyan embert, aki amugy nagyon is felkeltene az erdeklödesedet. Ha megsem, akkor egy szemelyes talalkozo utan legalabb biztosabbra tudod, hogy ö nem az a tipus, akit keresel.

2018. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat dolgozik. Egy hónapja beszélünk de még nem hívott el találkozni. Mégis ő az, akivel el tudtam ennyi ideig beszélgetni.

És emiatt hiszek benne.

De miért lehet "srác" stílusa?

2018. ápr. 12. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, erőltesd a személyest a többiek szerint, hátha akkor hibázik és akkor meg lehet majd utálni.
2018. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem várnék többet.Elhívnám valahova,ha kibújik alóla,akkor dobnám.
2018. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szórakozik veled valaki.
2018. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
A nyomozó külön állatfajta, tapasztalatból mondom...
2018. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván csak unaloműzőnek használ. Vagy nem is az, akinek mondja magát.

Nem akar tőled semmi komolyat.

2018. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hm, nem általánosítás, csak a saját tapasztalatomat osztom meg veled. Ismerkedtem én is nyomozóval. Szakmai ártalom volt vagy sem, de folyamatosan nyomozott utánam, amint megtudta a nevem, a rendszerben is utánam nézett...
2018. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen megeshet, hogy csak szórakozik. Ha felhozom a találkát és belemegy akkor azért már bizakodhatok?
2018. ápr. 12. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!