Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már másodjára szúrom el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másodjára szúrom el. Miért? 22/L

Figyelt kérdés

Még életemben nem volt párkapcsolatom.

Két ffi mozgatott meg eddig. Mindkettőnél az volt a hiba, hogy féltem szeretni.

Az elsőt is nehezen hevertem ki, (már hogy elszúrtam) utóbbinál már nagyon mérges vagyok magamra.



2018. ápr. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk? Semmit sem tudunk rólad. Menj egy pszichológushoz, talán ő rájön.
2018. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A leírásban leírtad, hogy mert félsz szeretni. Szóval meg is válaszoltad magadnak, hogy miért szúrod el.
2018. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Igen de ez miért van?

Mert én is vágyom kacsolatra, aztán valami miatt visszautasító leszek.

2018. ápr. 12. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Pl. mert félsz a csalódástól, megbánt, összetöri a szíved stb. Sok oka lehet ennek, de hidd el ettől szinte mindenki fél, mégis kockáztatunk és megpróbáljuk legyőzni a félelmeinket.
2018. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felelem es tudatlansag. Ebbol fakad a “felek szeretni” efektus.


Felsz, mert tudatosan vagy tudat alatt felsz a jarulekos kovetkezmenyektol, karoktol, pl: elhagynak, becsapnak, megcsalnak, hazugak veled stb.

Nem mered vallalni a kockazatot, pedig kenytelen leszel, ahol fat vagnak ott forgacs is hullik.


Es tudatlansag, mert nem tudod, hogy kell szeretni, nem allsz kello informacio birtokaban, mert vagy nem voltal kiteve erzelmeknek, erzelmek kozvetitesere, vagy pedig nem tudod, behatarolni onmagadnak, onmagad szellemenek, onmagad meggyozodesehez azt, hogy “hogy kell szeretni”, “mit tesz, hogy viselkedik az aki szeret, stb”.

2018. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3: mégis honnan tudjuk ezt? neked kell átgondolni.
2018. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy buta pitsa vagy. XD
2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már sokadjára szúrom el, nekem sem volt soha senkim. Én talán nem tudok érzelmes lenni, pontosabban nálam nem azok a dolgok keltenek érzelmet, amik mindenki másnál. Másokban pedig egyátalán nem tudok érzelmet kelteni, semmilyen emberi kapcsolatom nincs. Nagyon szeretnék barátnőt, de aztán valamitől mindig megijedek. 27/F
2018. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!