Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondtam a férfinak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam a férfinak, hogy kezd nekem egyre fontosabb lenni. Ez milyen reakció?

Figyelt kérdés

Mire azt reagálta, hogy látja, de attól tart, hogy túl magasak az elvárásaim. (^^" egy ilyen nevetős emojival) Nézzük meg 1 hónap múlva, akkor minden a helyére kerül. (mögötte egy mosolygós smiley)


Sajnos messze lakunk, eddig egyszer találkoztunk hónapokkal ezelőtt. Eközben rengeteget skypoltunk, meg chateltünk.

Tudom, hogy most erre így nem lehet mondani semmit, de picit fáj, hogy így zsigerből elutasította amit mondtam. Nem azt ecseteltem, hogy halálosan szeretem, nagyon jól kijövűnk, de nem tudok rajta eligazodni, néha úgy szólit a leveleiben kedvesem, édesem, meg szivecske dobó puszikat küld, néha ír, hogy jó éjt. De amikor én írom, akkor az már sok?


23L


2018. ápr. 12. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 Ha neked ez így jó... Csak hát nem kellesz neki, ez elég egyértelmű.
2018. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9 Akkor szerintem hagyd az egészet. Ne hogy már megadd a szikrányi esélyét, hogy te koppanjál. Minden vektort védeni kell!

Vegyél egy kutyát, abban nincs kockázat.

2018. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
10# viccen kívül ezt miből gondolod?
2018. ápr. 12. 21:59
 14/17 A kérdező kommentje:
12/13# :D Igazad van, de kutya már van sajnos, lehet csak a koppanás marad.
2018. ápr. 12. 22:02
 15/17 anonim ***** válasza:

"éha úgy szólit a leveleiben kedvesem, édesem, meg szivecske dobó puszikat küld, néha ír, hogy jó éjt"


Ha adhatok egy tanácsot, akkor messzire kerüld el! Szerintem tipikus manipulátor.

2018. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad. valamit suskusol a háttérben. 1 hónap múlva helyre kerül minden = kb. egy hónapot ad annak, hogy összejöjjön mással. Ha nem megy, akkor meglátogat téged egy d..s reményében.
2018. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23 évesen ne légy ennyire naiv. Szerintem van a másik országban valaki, akivel kavar és majd a "helyére kerülnek a dolgok", amikor szakít vele vagy nem jönnek össze. Addig vésztartaléknak tök jó leszel.
2018. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!