Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viszonyulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok egy olyan nőhöz, akivel minden rendben van, de gondjai vannak az alkohollal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Menjen elvonóra, foglalkozzon először azzal hogy ne legyen problémája az alkohollal. Addig ne is akarjon kapcsolatot.

Egy alkoholista csaj gáz és égő.

2017. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én szívesen szexelnék vele.
2017. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Izgi lehet az alkoholos lehelete..... Meg amikor részegen fenyítene....
2017. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pápá kategória.
2017. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rákötném a talpára azt a bizonyos útilaput.
2017. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozzon vele a veszett puli.
2017. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Akivel minden rendben van, annak nincsenek gondjai az alkohollal. Ezt tudomásul kell venni. A fekete az bizony nem fehér. Pont.


Természetesen a hölgy foglalkozhat magával, ha van elég önfegyelme, idővel és segítséggel le tud állni. (Sajnos az ellenkezőjére is tudok példát. Ismertem egy hölgyet, akit 8 év alatt vitt el az alkoholizmus.)


Tudnod kell, h az iszákosság egy hosszú problémalánc utolsó, már felszínre került jele. Csupán csak az iszákosság felszíni kezelése (v felszínes elbírálása, megítélése) nem szünteti meg az okokat.


Remélem, segítettem.


Ha gondolod, írj privátot.

2017. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!