Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten milyen lehetőségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen lehetőségek vannak egy fiatal férfi számára párkeresési szempontból?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom, egy 23 éves srác, és még sosem volt normális kapcsolata, de már teljesen meg van érte halva, hogy szerethessen valakit. A lényeg, hogy neki tényleg komoly kapcsolat kell, nem a szexet hajszolja. Tipikus nagyon érzékeny , erkölcsös , kedves ember, akinek a fejébe meg sem fordulna hogy kihasználjon egy nőt.

Mondtam neki, hogy menjen el rendezvényekre, de állandóan kifogást talál, hogy az nem az ő világa , ott milyen lányok lehetnek meg ilyenek.

Már évek óta ezt hallgatom tőle.

Társkeresőn is próbálkozott.

Amúgy nem egy ostoba teremtés, csak kicsit magának való. Mindemellett igen szemrevaló. (nem értem eddig hogy nem szemelte ki őt valaki)

Bár ahhoz képest hogy szép , nincs stilusa , csak magára aggatja ami rámaradt otthon.

Ezen sem változtat, persze már milliószor emlitettem neki.

Mindenképpen olyan lányt keres aki szelid, állatbolond, kedves, nem iszik nem dohányzik ... puritán.

Az ilyen emberrel mit lehet csinálni? Mit tanácsoljak neki?

(nincs hosszú i a billentyűzetemen, bocsi)



2018. ápr. 13. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözzön el Budapestről.
2018. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírás majdnem 100% illik rám is. Szintén barátnő nélkül egész életem során 23 évesen. És pesti persze.:)
2018. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

"Tipikus nagyon érzékeny , erkölcsös , kedves ember, akinek a fejébe meg sem fordulna hogy kihasználjon egy nőt."

Ilyen tulajdonságokkal biztosan ne budapesten akarjon magának barátnőt.

2018. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majalis, aug 20, gyimesi tanchaz, maltai bal, cserkesz talalkozo, konyvfesztival, konzervativnak kikialtott zenekarok koncetrje. Akos koncerten tuti sok "rendes lany" van. :P A rendes emberek is szeretnek szorakozni, iszogatni, tancolni. Azert mert valaki alkalmankent iszik meg nem lesz egy reszeg r banc, de oke, akkor no alkohol.


Vallasos a baratod? A keresztenyek rengeteg, de tenyleg iszonyat sok rendezvenyt csinalnak fiataloknak. De akar egy sima Pal Feris szeanszon is ismerkedhet. Nekem a kereszteny ismeroseim folyton ilyenekre mennek, latom a facebookon. Kezdjen el bejelolgetni ilyen oldalakat aztan majd meglatja.


A zarkozott emberek is tobbnyire esemenyeken ismerik meg egymast, mert a kozossegibb barataiknak harombol egyszer sikerul oket elcsabitaniuk ra.

2018. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!