Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emmanuel Macron-nak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emmanuel Macron-nak miért van 24 évvel idősebb felesége?

Figyelt kérdés

Ez olyan WTF kategória nekem.

A nő miért akar egy olyannal járni, aki a fia lehetne?

Ráadásul nem is tud méltósággal megöregedni, öreg nő létére tiszta szoli meg minden fuj-fuj.

A csávó viszonylag nem is vészes, miért kell neki egy öreglány?

Nem értem én ezt.



2018. febr. 26. 19:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Azt olvastam, hogy gyerekként a nő tanította az iskolában, és már akkor odavolt érte. Passz. Különben lehet valami fétis-szerű is. :D
2018. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nagy mázli, hogy nem is kell értened, mert csak rájuk tartozik.
2018. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

# 2

Már vártam ezt a tipikus megmondóember választ XD

2018. febr. 26. 19:29
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
#3 A megmondó embernek igaza van.
2018. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%

Hogy tartozna már rájuk, amikor közszereplők, politikusok? Ki van teregetve az életük, agyhalottak.

Egyébként már nem a kommunizmusban élünk, mindenki azzal foglalkozik, amivel akar. Demokrácia van.

Álljatok oda a bulvárlapok székháza elé, és sírjatok, hogy egész nap mások kapcsolatával foglalkoznak.

2018. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Macron nőt akart és nem kislányt. 25 vagyok, volt 30 feletti barátnőm. Nő volt. A korosztályomban még egy lányt sem láttam, aki a közelébe érhetett volna.

Amúgy Macronnál ez gyerekkorban alakult ki.

Őszintén: Tudsz egy érvet mondani, hogy miért ne egy idősebb nővel járjon egy férfi?

2018. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerelem.
2018. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
19%

"Macron nőt akart és nem kislányt."


Mert a saját, 30-as, 40-es korosztálya kislány lenne? Vagy mi a rák? Ez nem nő, öregasszony már inkább. Gumit mondjuk már biztos nem kell húzni, az előny lehet.

2018. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"nőt akart és nem kislányt"


Nem is mondtam, hogy 13 évessel kéne járnia.

2018. febr. 26. 19:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond? Csak a pasiknak lehet szerinted fiatalabb partnerük?
2018. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!