Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondja itt az elmelet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja itt az elmelet, hogy barmit lehet kerdezni, ugymond "buntetlenul". Sajnos ugy vettem eszre, nem pont igy van, ugyanis ha valaki negativ tapasztalatait kozli sokszor lekaderoljak hogy elegansan fogalmazzak, akkor erdemes meg kerdezni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Ide mar csak hulyulni erdemes jonni.

Mondjuk valami uj szabalyt kellene alkotni itt.

Napi egy kerdes a max.

Napi 1-2 valasz a max amit egy felhasznalo irhat.

Nagyon elfajzott lett itt mindenki.

Velem az elen. :(

2018. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat van benne valami.
2018. ápr. 14. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem beléd kötni akarok, de tényleg nem tudom. Mit jelent az a lekaderol? Tényleg fogalmam sincs róla :S
2018. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy korod mentsegul szolgalhat.De az abra az, eleg gyakran lehulyeznek,fogyatekos vagy, savanyu joska,alpari inzultusok,pedig szerintem nem a kerdezot kellenne minositeni igy vagy ugy.
2018. ápr. 14. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a negatív válaszokkal van így, hanem a kérdésekkel is: ha lenne egy érdekes, de a szokványostól eltérő kérdése az embernek, ami érdekelné, tuti kivágják érte.
2018. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Negatív tapasztalatok közlése"

Ez kb. egyenlő ezekkel a kérdésekkel:

"Brühühü, megcsalt a barátom, minden férfi kivétel nélkül szexéhes, perverz állat, akit csak a farka irányít?"

vagy

"Nem kellek egy nőnek sem, de ez nem az én hibám, hanem biztos a nők azok, akik csak a pénzes, BMW-s, bunkókkal járnak?"


Az ilyen általánosító kérdésekre miféle pozitív választ lehet adni?

2018. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En ezt is megertem de ha annyira zavaro a kerdes,egyszeruen nem kell eszrevenni.Legalabb is szerintem.
2018. ápr. 15. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!