Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem járok bulizni, nincs állandó, kialakult baráti köröm. Így teljesen elzártam az utat az ismerésedhez?

Figyelt kérdés

Kicsit önbizalomhiányos fiatal nő vagyok, az önbizalomhiány az egész életemet végigkísérő túlsúlyomból fakad. Változtattam az étkezésemen, többet mozgok mint eddig, mások mondják, hogy látszik rajtam és én is érzem pl a ruháimon, de azzal tisztában vagyok, hogy átlag alkatú sosem leszek, ha sokat sikerülne fogynom, az a bőrömet mindenképp megviselné.


Az iskolás barátságok megszakadtak, a munkahelyemen jó a társaság, szeretek velük lenni, de a legtöbbnek már családja van, idősebbek, szóval nem igazán van lehetőség a nőkkel valódi barátságot, a férfiakkal pedig komoly kapcsolatot kialakítani.

Nagyon ritkán mozgok ezen az állandó közegen kívül, nem ismerek meg új embereket így. Úgy érzem, így nem fogok párt találni pedig nagyon vágyom rá. Biztosan sokat számít a kisugárzásom is, mert mikor jobb napjaim vannak, mondjuk vannak sikerélményeim és éppen csinosabbnak érzem magam, akkor van, hogy észreveszem, hogy tulajdonképpen érdeklődnek irántam férfiak, csak éppen nem a hozzámvalók (családos, sokkal idősebb, nem az esetem, nem kapcsolatot keres, stb).


Mit gondoltok, hogyan/hol kéne ismerkednem? Lányok, ha van köztetek, aki hozzám hasonló és boldog kapcsolatban él, van egy-két jó tanácsotok számomra? Vagy elmesélnétek hogy ismerkedtetek meg?

Köszönöm!



2018. ápr. 15. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm, egy az egyben leírtál engem. De tényleg, az utolsó pontig, azzal a kivétellel, hogy én pedig vékony vagyok és férfi. Bemegyek dolgozni, ott elbeszélgetünk, ha olyan van, majd este hazaesek fáradtan a magányomba és 8-9 óra múlva indul újra a nap.


Esetleg edzőterem, vagy tánc, ilyesmi? Bármi hobbi, amivel bármilyen közösségbe lehetne járni? Tudom, ezeket nehéz megtalálni, még nekem sem megy, de hátha neked hamarabb bejön...

2018. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem zártad el.Én sem buliban vagy barátokon keresztül szedtem fel a jelenlegi párom.


Az "E" vitamin segít a bōrödnek a súlyvesztés ideje alatt, keress rá nyugodtan.

2018. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Az első válaszoló jó helyen kapisgál.

Keress társasági lehetőségeket! Sport klubok (ez az alkatodon is segíthet), hobbi csoportok, önkénteskedés. Pl. futókör, önvédelmi sportok, táncklub, kutyasétáltatás, társasjáték kör, hasonlók.

Ezek legtöbbször nem rögtön hozzák el "Őt", de biztosan kibillentenek a depis létből, és sokkal inkább tudsz lazán ismerkedni, önmagad lenni.

Illetve többször találkozok online társkeresőkből kinőtt házasságokkal is, ilyenből is van már néhány.

Próbálj ki több mindent, amiben jól érzed magad, tartsd nyitva a szemed, előbb-utóbb bejön. :)

2018. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív hozzászólásaitokat! :)
2018. ápr. 16. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a kiemelés oka? Snasz de az interneten milliók vannak fent. Vannak szabályok,amit érdemes batartanod. Nálad vastagabb lány,szép arc gyönyörű szemek,nagy mellek képeket tett fel magárol,az erősen hájas lógó hasról nem=jobban zavart ez a csalás mint az alkata. Szóval igen meg kell mutatni magad. Nem szabad senkiben megbìzni,de bizalmatlan se légy . Magyarúl egy határig engedj csak betekintést az életedbe. Utcát,lakótelepet,kis falut nem mondunk meg,városrészt vagy ...város melettet igen. Biztonsági tét nélküli randi,te sem biztos hogy tetszel neki ő sem biztos hogy tetszik neked.Ez van...rázd meg magad mint a kutya fűrdés után,és játsz tovább vidáman. Ja amiben most megint szenvedek,lány bejön neten keresztűl,de randit halogatja. Túl kell esni ezen. Szerintem 2-3randit várj a szexxel.Fb profil csere két elű kard. Le tudod nyomozni,de ő is vissza tud élni azzal,hogy tudja a neved lakhelyed ....Viszont akinek nincs az kamu.
2018. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül emeltem ki, de azért köszönöm a választ. :D
2018. júl. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!