Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogyan bírjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan bírjátok az állandó kikosarazásokat?

Figyelt kérdés
Nem siránkozásnak szánom csupán kíváncsi vagyok, hogy a férfi társaim hogyan kezelik az elutasításokat. Én személy szerint állandóan próbálkozok, felemelt fejjel próbálom elfogadni a visszautasításokat de annak ellenére, hogy próbálom elrejteni kezdek belefáradni.
2018. ápr. 11. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Kezdesz belefáradni? Ez mit jelent? Búza leszel vagy öngyilkos?
2018. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már jó ideje belefáradtam az egészbe. Egész életemben csak másokért harcoltam, de értem soha senki nem erőltette meg magát. Szeretnék egy boldog kapcsolatot, de egyszerűen nem érzek energiát magamban ahhoz, hogy megint lefolytassak egy fárasztó ismerkedést, ami aztán jó eséllyel ismét csak eredménytelenül zárul.


Persze tudom, ha nem teszek érte, akkor ne várjak semmit és ezt értem is, csupán leírtam a véleményem.

2018. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
0%
Ènmeg alkoholista vagyok.
2018. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt érzem én is mind te 2-es válaszoló. Úgy érzem, hogy én mindent beleadok a lányok pedig csak félvállról veszik az egészet. Valószínűleg mert nem vagyok egy magas, jóképű férfi akire akár státus szimbólumként is lehet tekinteni.
2018. ápr. 11. 19:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég belefáradtam. Ilyen külsővel hiába próbálkozom, úgyhogy fel is hagytam vele. Szerintem nem is tudnék már soha szerelmes lenni, legalább ennyi jó van benne.
2018. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoktam próbálkozni senkinél élőben, mert nem hajtom a nőket, meg amúgy sem látom értelmét az ilyesminek, a véletlenszerű eseményekben bízom, már, ha elhisszük, hogy van ilyen. Viszont, ha jön egy lehetőség /az esetek 90%-ban neten/, akkor az eredmények önmagukért beszélnek. Sajnos nagyon kevés az olyan ember, akikben látni valami többet a felszínességnél, akiknek nem elég a virtuális kapcsolódás, kapcsolatteremtés- és tartás, hanem ki mernek lépni a valóságba. Nem feltétlen karikagyűrű esetéről beszélek, pusztán emberi találkozóról. Én rendre sajnos ilyesmibe botlok bele, de ismétlem, tökéletesen el vagyok kapcsolat nélkül is, viszont szeretnék már újra szeretve lenni, kialakítani egy hús-vér párkapcsolatot, mert lassan kezdem elfelejteni, hogy milyen is az. 😬
2018. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
#6 Mi a szar? Te érted, amit leírtál? Annyi ellentmondás van benne, hogy lusta vagyok felsorolni.
2018. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem érted, nem én bajom.
2018. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
31%
Nem ismerkedek már problem solved!
2018. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi lúzert:((
2018. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!