Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknál mi ez az ÁLLANDÓ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mi ez az ÁLLANDÓ álszentség?

Figyelt kérdés

Ma voltam inni ---egyedül--- a bulinegyedben pesten


az egyik kisboltban 3 csaj vett piát, és az volt a téma, hogy közülök az egyik csaj milyen csúnya és milyen kibirhatatlan.


egy ilyen 6/10 hipszter lányról volt szó, lila haj, 80as éveki farmer ruházat style


a boltos csávóka meg ugye rögtön elkezdte csapni a szelet, hogy "nem is úgy van az"...


A csaj meg engem előre engedett, mondván, hogy az eladóval beszélget meg le akarja vetközni az "INTVOTEÁLT" (ki se tudta mondani, hogy introvertált) énjét...


Én meg ott vettem a kis sörömet TÉNYLEG kibirhatatlan személyiséggel és tényleg nyomorba döntő introvertáltsággal. Ugyanis én TÉNYLEG képtelen lettem volna emberekkel kapcsolatot kialakítani...


Ja csak én nem vagyok lány.


Én csak egy átlagot alig suroló külsejű fiu vagyok, aki csak egy fogyó eszköz a társadalomban.


nem ugy bezzeg, mint a kibirhatatlan csúnya lányok...


egyébként már lassan 1 éve járok egyedül igy kószálni pár sörrel a városban, egy lányhoz nem mentem oda.


igaz előtte évekig odamentem....csak épp nem valami sok sikerrel...vagy sikerem volt számottevő jelentőségű (barátnő) csak éppen a befektetett energia volt kicsit túl sok egy barátnőért...nem fenntartható, hogy az ember nők százainál kell, hogy bepróbálkozzon félelmeit elnyomva és türve a megaláztatásokat és a veszélyeket (mivel sok fiú már cska azért is belém akar szállni, amiért probálkozom)


2017. okt. 14. 23:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés célja?
2017. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Újabb rinyapina monológot olvashattunk
2017. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

ja a rinyagép egész életében csak a sarokban üldögélt ja és sosem probálkozott JA


csak tudod nem a legjobb látni, hogy a jóképünek született fiuknak 100ad annyi energiát kell beletenni a dologba és JOBB csajok vannak nekik

2017. okt. 14. 23:42
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
A szép nőknek is könnyebb az életük, mint a csúnyabbaknak, mégsem olvasni itt anyi csúnyalányos rinyát, mint amit ti itt nagy férfiak levágtok.
2017. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Uncsi.
2017. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
ja mert a csúnya lányok dughatnak.
2017. okt. 14. 23:46
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Vótmá'
2017. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg tölthetnéd az idődet valami épkézláb elfoglaltsággal is, ahelyett, hogy sörrel a kezedben mászkálsz a városban.


Tanulj, sportolj, művelődj, keress hobbit.


Gyorsabban lesz barátnőd, mintha pattintasz egy pár sört, és azon dühöngsz, hogy vannak hülye csajok is a földön (közben pedig észre sem veszed, hogy mennyi normális is akad, ami mondjuk nem baj, én észreveszem :))

2017. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

figyelj, van jól fizető állásom. kutyát nem érdekli, mint olyan. rendes végzettségem van.


mégis azon mulik, hogy ki vagyok e gyurva...


jártam kondiba 1 évet, elég volt, meguntam. Nem érdekelt sosem. Kényszerböl nem fogok. Nem vagyok az a tipus, akit a sport érdekel. Nem érdekel, mit nem lehet ezen felfogni?


Engem más dolgok érdekelnek, csak sajnos egyik sem olyan dolog, ami nőket vonz be.

2017. okt. 15. 00:05
 10/36 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak a kondi létezik. Kirándulj, menj el teniszezni, társas táncolni, bármi...


De hidd el, a nőket az valóban ritkán köti le, hogy szombat este egy doboz olcsó sörrel mászkálsz a városban.

2017. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!