Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön nagyobb eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön nagyobb eséllyel találok olyan lányt, aki kedves és család centrikus, és nem a milliós bankszámla neki az első?

Figyelt kérdés

Itt Magyarországon viszonylag elvagyok a fizetésemből, de a jövő tervezéséhez és a továbblépéshez nagyon kevés.

(Informatikus vagyok, saját céggel nyilván dőzsölne az ember, de ahhoz tőke kell, azt meg 200-as nettóból nem rakom össze ilyen albérletárak mellett. Igaz, most 230 körül kapok, de nem is a szakmámban dolgozok jelenleg!)


Ismerkedésben is javarészt az anyagi helyzetem húz vissza, mert tényleg mondhatni egyik hónapról a másikra él a ember.

Ráadásul eddig nem volt olyan randim vagy beszélgetésem társkeresőn, ahol ne jött volna fel az a kérdés, hogy mennyi a nettó bevételem havonta. (Hogy a munkámat megbeszéljük, az egy ún. alap dolog, mert jó tudni, mivel foglalkozik a másik, de nálam folyamatosan úgy jöttek a kérdések, hogy mennyiből kell gazdálkodnom egy hónapban, stb.)

Legutóbb a lányt mikor haza akartam vinni autóval a randi után, azt mondta, inkább megy taxival, mert nem ül be egy 18 éves kis "szakadt" négykerekűbe.


Van ismerősöm, aki kint talált melót (felvonókezelő egy hegyoldalban), és havi 2500-2800 körül kap kézhez (függ a melótól és az euró árfolyamtól). Kb. 6-700 €-ból egész hónapban megvan albérlettel és kajával, a többinek egy részét küldi haza és rakja félre.

(Itthon informatikai projectvezető volt, többször tárgyalt a béréről a főnökével, de nem akart neki nettó 270-né többet adni, amikor meg elment interjúra, kinyögte a projectvezetőknek "járó" bruttó 1-1,2 millát, akkor csak dülledtek a szemek, és a "Majd értesítjük." volt a válasz.)


Kint talált egy lányt, akivel összejött, de kb. álompár kategória. A csaj kb. 2x jobb módú családból származik, de nem érdekli.


Szerintetek hogy van ez? Van benne valami, vagy csak egyedi példa?



2018. ápr. 15. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha kint keresgélsz. Az orosz/ukrán nők nagyon jók. :)

A magyarok meg már úgy is annyira el vannak szállva maguktól, hogy lebegő rakétát is lehetne csinálni belőlük. :D F

2018. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Látom, az 5-ös válaszomban ismét magára ismert pár "nő" :D
2018. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vajdaságra is igaz,hogy itt nincs annyi elkényesztetett liba,mivel megszokták hogy megkell dolgozni mindenért,és szombat délelőtt nem a műkörmöshöz megyünk,hanem tyúkot vágni,ha enni akarsz.

Még sose hallottam egy nő ismerősömtől se hogy ne kellett volna neki valaki mert régi autója van,örül ha egyáltalán van neki. Meg akkor mért nem vesz magának,ha annyira akar menő autót?

Szerintem inkább csak te választasz rosszul nőket. Milyen plázacica kellett hogy legyen a csaj hogy ilyet mondjon neked egyáltalán? Még ha gondolja is,nem mond ilyet egy nő akinek van bármi kultúrája,meg alázata.

Nehéz elképzelni hogy azelőtt meg egy aranyos tündér lett volna,valószínűleg olyan is volt a lány. Akkor meg ne ilyenkben keresgess.

2018. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol élnek a válasz adók ezen az egész oldalon, de ez a fizetés jó. Néha, mintha nem is Magyarországról lenne szó... Ha mindenki olyan jól keres, akkor szóljatok már hova kell menni. Én is keresek, de nem találom.


Társkeresőn, szerintem semmi köze senkinek ahhoz, hogy mennyit keresel. Azt majd később megbeszélitek, ha úgy látod, komolyabb lesz a dolog. Eddig nem a megfelelő lányokhoz volt szerencséd, de ez nem az országtól függ.

2018. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!