Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak ha egy férfi nem akar nyilvános helyen randizni?

Figyelt kérdés
Azt írta hogy ne féljek míg vele vagyok, és hogy a házunk elé jönne a kocsijával. Szeretne nyugodt helyen velem beszélni, ahol senki se zavar minket.
2018. ápr. 16. 11:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Úgy csendesen megjegyezném, facebookon bármit megbeszélhetek, mert párom, soha nem lépett oda be. Én, simán lehetek egyedülálló ott, attól, hogy van feleségem.


"Első randiról írok. Amúgy az egész biztos hogy nincs barátnője, mert Facebookon beszélünk ahol egyedülálló."

2018. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leginkább felejtős, ha kihangsúlyozza, hogy ne félj! Ő már előre tudja, hogy félni fogsz.

Ha ez nem troll kérdés, akkor tiltsd le a pasit.

Az meg nem jelent semmit, hogy facen egyedülálló. Lehet két (vagy több) profilja is.


Nyugodtan beszélgetni lehet egy parkban a padon, egy csendes kávézóban, séta közben, tehát gyakorlatilag bárhol, ami nem egy zsúfolt plaza vagy McDonald's.

Szexelni (erőszakoskodni) már sokkal nehezebb.

Még ha van felesége, akkor is mehetnétek nyilvános helyre, ha nem a törzshelyére visz.


Röviden: felejtős a pasi.

2018. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Bence_ ***** válasza:
100%

Kezdjük itt, hogy mitől kéne félned?

Simán beülsz egy idegen pasi kocsijába?

Facebook tényleg valóságot tükrözi.

Mindenki bölcs, boldog, sikeres.

2018. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

Ez egyébként baromi érdekes. Pontozzanak le, de én is ilyen vagyok, holott semmi rossz szándék nincs bennem. Magamra ismertem. Szerintem is sokkal nyugisabb autóban beszélni mint egy beülős helyen. Én is mondtam a pasinak, hogy "ne félj", pusztán viccből.

Mondjuk én nőként írok és az valóban furcsa, hogy ő pasi létére ilyeneket mondott, mert azért megint más az, ha egy nő mondja. De ha magamból indulok ki, akkor viszont simán lehet, hogy csak ilyen és nincs mitől félni.

Figyelj. Szerintem azért még ne tegyél le róla. Mondd meg neki, hogy te szeretnél beülni valahová. Ha ő mégis ragaszkodik a kocsihoz, na akkor köszönj el szépen tőle.

2018. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Amúgy azt írta hogy csak hülyéskedett, nem vinne kihalt helyre, de elvisz oda a kocsijával ahová szeretném.
2018. ápr. 16. 12:24
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
Nincs mitől félni, csak az lesz, amit szexchat alatt lebeszéltetek.
2018. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Onnantól, ha bent ülsz a kocsijában, már oda visz, ahova akar. (Belepusztulnék, ha ilyen ostoba lányom lenne.)
2018. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azt írta hogy én csak rosszra begondolok.
2018. ápr. 16. 12:43
 19/23 anonim ***** válasza:
72%
Akkor menj, erőszakoltasd meg magad, ostoba picha.
2018. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én így biztosan nem mennék. Az első randi az szerintem mindenképpen legyen nyilvános helyen, legalábbis, ha olyan személyről van szó, akit még nem ismerek eléggé, akkor mindenképpen. Ha már régebb óta ismerjük egymást, de csak most merült fel, hogy több is lehetne köztünk, akkor az más, de egy totál idegen csávónak nem ülnék be a kocsijába, nem mennék fel hozzá a lakására. Persze, akárhol rámmászhat, bánthat vagy akármi, de ha vannak körülöttünk emberek, akkor azért nagyobb biztonságban érzem magam, mert azért csak nem mindenki szeme láttára csinálna ilyesmit vagy, ha mégis, akkor van kitől segítséget kérni, valamint ha akár csak olyan fordulatot vesz a randi, ami nem tetszik (pl. perverz vagy nem tudom), akkor én is le tudok lépni. Most gondolj bele...beülsz az autójába és onnantól kezdve rá vagy utalva, mondhatsz akármit, ő vezet és oda visz, ahová csak akar...


Eleve fura, amit mond...Mi az, hogy ne félj, amíg vele vagy? Mitől kellene félned? Valamint nyilvános helyen is lehet normálisan beszélgetni, pl. egy parkban vagy egy kisebb és kevésbé forgalmas kávézóban, cukrászdában vagy kajáldában azért nincsen akkora hangzavar, hogy ne halljátok egymás szavát és tömeg sincsen.

2018. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!