Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a pasit idegesíti, hogy a csaj elvállal alkalmi hostess munkákat? Működhet így hosszútávon a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem kell durva dolgokra gondolni, mondjuk egy iPhone launch-on vagy egy PlayIT-n kell pitsagatyában/cicanaciban meg valami logós pólóban mászkálni vigyorogni.

A lány tényleg a nagyon szép lányok közé tartozna, ezért hívnák minden ilyen munkákra.

A sok pali ott csorgatja mindig a rendezvényeken rá a nyálát, meg nyomulnak. Titeket zavarna?



2018. ápr. 16. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Van benne azért némi zavaró tényező,de annyira erősen nem.
2018. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, de a lánytól függne a bizalmam, nem attól, hogy mennyi pasi nyomul rá. Lehet egy ocsmány lány is ribi, aki megcsal mindenkit, és egy gyönyörű lány is hűséges, hiába nyomul rá a fél város.
2018. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Egyénfüggő. Én sem tudnék komolyan venni egy olyan lányt, aki ilyen melót vállal.
2018. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja, mert sok labanc is azt állítja magáról, hogy hostess, aztán emiatt gondolom kapcsolják is tudat alatt. Ha bemész egy üres szobába, ca 3%,hogy ásítani fogsz. Ha bemész egy telibe, ahol százan ásítanak a pofádba, akkor 100%, csak az a kérdés, hogy hányadiknál. Ebből talán megértem, hogy miért zavar sokakat, ha a párjuk az érdeklődés középpontjában van.

31/f

2018. ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Engem zavarna!

Volt baratnom akart menni ilyenekre. Nem engedtem.

Nem volt belole baj......

Szepen maradt itthon.....

2018. ápr. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha ilyen csinos akkor mindenhol nyomulnak rá, ha velem van és minden jó kölcsönösen akkor pedig nem veszi amúgy sem figyelembe az idegen férfiakat, már ha monogám természet és/vagy nem Grúziában nevelték(Ott a többférjūség az általánosan elfogadott.).Felém is gyakran közelednek más nōk a páromon kívül és tudom kezelni udvariasan.Ha meg pénzt kap a szépségéért és nem száll el az agya akkor miért ne csinálja?
2018. ápr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Engem nem ez zavarna önmagában, hanem hogy olyan buta a lány, hogy komolyabb munkát nem tud elvégezni.
2018. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!