Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti alkalmaztok valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti alkalmaztok valamilyen taktikát, hogy hosszútávon fenntartsátok egy pasi érdeklődését?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 04:38
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
#csöcs
2018. ápr. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ja, magamat adom es probalok altalaban normalisan viselkedni, hogy a hisztis napjaimat is ki lehessen azert birni neha.
2018. ápr. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A taktikázásnak szinte soha nincs jó vége. Egyszerűen csak a társa vagyok. Szerintem az ember változik, formálódik az idő előrehaladtával. Ha figyeltek egymásra, észreveszitek az apró változásokat. Ezzel együtt a kapcsolat is változik. Nyilván nem ugyanolyan, mint 12 éve, a legelején. Mindig vannak rövid és hosszútávú céljaink, amikért dolgozunk. Sosincs olyan, hogy csak úgy legyünk a vakvilágba. (Az első nyarunk olyan volt. Mind a ketten gimisek voltunk, mind a kettőnknek nyári szünet volt. Életünk egyik legszebb időszaka. Majd nyugdíjasan megismételjük) Így nem tud unalmas lenni.
2018. ápr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Az eszemet. Tök hatásos, a visszajelzések alapján más lányok nem nagyon szokták, úgyhogy prémium kategóriás szolgáltatásnak számít a szemükben.
2018. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Akarja o feltartani az en erdeklodesemet 🙂
2018. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Magamat adom. Ha az nem kell valakinek hosszútávon, jobb ha kiderül.
2018. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Kifejezetten nem. Viszont nem hagyom el magam. Szülés után is azon vagyok, hogy gyerek mellett legyen időm a férjemre, illetve hogy vissza nyerjem a formàm. Ha megyünk valahova làtom rajta hogy büszke ràm. Igaz ezek csak külsőségek...
2018. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Őszinteség, humor, gondoskodás. A gyerekek születése óta is fennáll ugyanez, nem hagyok alább a házasságunk megéléséből és élvezetéből a lányok miatt, minden nap lopunk magunknak legalább fél órát. 10 éve működik, szeretjük egymást.
2018. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Önmagam vagyok az első perctől kezdve, nem vagyok hajlandó taktikázni vagy játszmázni. Ez sokaknak nem tetszik, de az már nem az én problémám, akit praktikákkal kell megtartani, az alapból nem kell az életembe.
2018. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őt, ennél több nem kell.
2018. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!