Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés, amikor "kínoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor "kínoz a magány"?

Figyelt kérdés
Aki már megélte ezt: milyen érzés, milyenek vagytok olyankor? Amikor valaki azt mondja, hogy őt már nagyon kínozza a magány, akkor mit él meg? Hasonló ez a depresszióhoz? Üresség-érzés és érzelmi vihar keveréke? Ti mit éreztek, amikor nagyon vágytok egy párra, elfantáziálgattok róla, de mire felocsúdtok, arra juttok, hogy baromira egyedül vagytok és senki, de senki sincs a horizonton, aki ezen enyhíteni tudna?

2018. ápr. 19. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, nekem ritkán van ilyen, többnyire beletemetkezek a munkámba.

Ha mégis van egy szabad napom, azt igen rosszul tudom viselni. Nagyon fel tud kerekedni rajtam a depresszió. Ilyenkor csak fekszem az ágyban, pityergek, filmezgetek a sötét szobában.

DE erre a helyzetre is van egy jó gyógymódom: veszek egy meleg zuhanyt, h magamhoz térjek,jó zúzós, kemény zenét dugok a fülembe és kimegyek a levegőre, futok kb 5-6 km-t, majd ez után is egy jó kis zuhany, legyen tél v nyár. Sokkal jobban érzem ilyenkor magam :) aztán megy a főzés, takarítás és a napi dolgaim. Legalább a napom nem veszett kárba a depizéssel. Aztán, pedig remélem jön az igazi, amikor nem is számítok rá.

2018. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az nem rossz. Meg lehet 1-3 hónap alatt szokni. Mikor van párod, de mégis egyedül vagy... na azt nem kívánom senkinek.

31/f

2018. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha csak a magány kínozna... van itt sok más is, amin nem tudok változtatni. Nagyon rossz érzés. Felhívnék valakit, de nincs kit, találkoznék valakivel, de nincs kivel. Szívesen mennék valahová, de nincs kivel és lassan már miből sem. Üresség, elkeseredettség, elmegy az összes életkedvem, inkább leugranék valahonnan.
2018. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem a magány a rossz ebben, hanem belegondolni hogy másnak most épp milyen jó
2018. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Próbáld ki a bungee-jumpingot, lehet, hogy olyan adrenalin-löketet adna, hogy függővé válnál. Ha már "leugrás", akkor kösd össze egy extrém sporttal, hátha rákattannál... Csak megpróbáltalak egy kicsit jobb kedvre deríteni, lehangoló volt olvasni a soraidat.
2018. ápr. 19. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a "magányt", még sohasem találkoztam vele. :)

De az biztos, hogy neki sem hagynám, hogy kínozzon, leverném, mint a xart. :D

2018. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nagy fokú szomorúságot, letörtséget, erőtlenséget.

Az oka az, hogy rossz belegondolni, hogy sosem élhetem meg milyen amikor valaki szeret. Számomra ez pedig nagyon fontos lenne és enélkül elgyengülök.

2018. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es:

Egy hablelkű bakfis lány vagy? :D

2018. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!