Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, aki (nem saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki (nem saját döntésből) beletörődött a magányba és jól érzi magát?

Figyelt kérdés
Meg lehet szokni ezt az állapotot, hogy ne emésszen fel?

2015. júl. 5. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beletörődni bele lehet, és akkor kevésbé emészt fel, de a beletörődés érzéketlenné tesz.
2015. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját döntésből? Ezt mégis hogyan kell érteni? Én saját döntésből vagyok évek óta egyedülálló, és őszintén szólva nem is tudnék elviselni egy nőt, aki folyton a nyakamon lógna.
2015. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én.

Meg lehet szokni,csak nehéz nagyon főleg az elején.

Ja és több dolgot másképpen fogsz látni és érzékelni is,igazából a nőkre sem nézek már rá,mert minek kínozzam magam,mikor tudom hogy esélyem sincsen egynél sem.

Szóval nem könnyű,de ha mással foglalkozol és nem ezzel,akkor egészen meg lehet szokni.

24/F

2015. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten beletörődtem, de nem érzem jól magam. Főleg, ha eszembe jut, hogy közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz. Lassan családot kéne alapítani, gyereket kéne vállalnom... De amíg nincs kivel...


Egyébként nagyon már én sem nézem meg a nőket. Nincs hozzá kedvem egyszerűen.

2015. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen, nem problémázom ezen, nem igazán tetszettem a lányoknak sose, de túl lehet lépni rajta.


Annak idején haverom azt mondta, hogy inkább ne legyen barátnőm és teljesen igaza volt. Én nem bírom elviselni a logikátlan gondolkodást, az értelmetlen hisztit, az anyáskodást, a nőnek igazat kell adni meg, hogy csettintésre ugrani kell.


Számomra lenyűgöző és egyben szomorú is, hogy ezek a férfiak ennyi mindent el tudnak viselni.


Lehet nem minden nő ilyen, de láttam, amit láttam.

2015. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet szokni de mikor kilépsz az utcára és látod a párokat legszívesebben a földre rogynál és zokognál hogy úram miért babráltál így ki velem :( pocsék a genetikám sajnos én csinálhatok akár mit nem fogok tudni megváltozni
2015. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én beletörődtem,pedig lenne jelentkező,de képtelen vagyok bárkinek is esélyt adni.Én egyvalakit szeretek,de ő nem lehet már az enyém.Becsapni meg senkit sem akarok.Amúgy hozzászoktam,de nem élvezem.Hiányzik,hogy újra találjak valakit,akit úgy fogok szeretni,mint azt,aki eldobott.Szóval nekem lehetne,de úgy érzem,érzelmileg kiégtem,vagyis nem teljesen,mert csak egy személy érdekelne,de az reménytelennek tűnik.Inkább a magány.
2015. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van. Fordítom a fent maradó időmet másra.


Idővel hozzá lehet szokni, bár én sosem voltam társasági ember, szóval nekem úgy érzem könnyebb volt.

2015. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Amióta túl vagyok a 30-on, valahogy annyira rosszul ment az ismerkedés, olyan pofátlan, illúzióromboló, arrogáns, érzéketlen alakokkal hozott össze gyors egymásutánban a sors, hogy egy idő után rájöttem, sokkal vidámabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, ha nem is próbálok ismerkedni. - Hozzátartozik, hogy volt részem hosszan tartó nagy szerelemben és azon kívül is vannak szép emlékeim.
2015. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.


Először az ember próbál igényesen akár párt, akár jó barátokat találni.

Aztán lejjebb adja az elvárásait; hátha...

Aztán, ahogy másokat figyel, rájön, hogy azért, amit lát, nem érdemes "társasan" lenni.


Komolyan; hihetetlen,hogy mennyire el tudunk hülyülni társas kapcsolatokban. Hogy miért?


Meg lehet szokni. Végülis az ember lehet hasznos lényegében magányosan is. Mindig találhatunk olyan embereket, akiknek éppen szükségük van ránk, vagy a segítségünkre.

2015. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!