Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kifutok az időből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kifutok az időből ennyi idősen, mi lenne a helyes lépés? N

Figyelt kérdés
38 éves vagyok,kezdem azt érezni hogy itt a vég,mert eddig nem sikerült egy kapcsolatom se.Gyerek téma nem érdekel,mert nem szeretnék,de frusztrál hogy nem találtam meg eddig azt az embert,akivel végleg együtt szeretnék lenni.Pár éve még bulizgattam,több pénzem is volt,10 kilóval kevesebb voltam,semmi gond nem volt önbizalom terén.Aztán belekényszerültem egy gyári munkába amit soha nem akartam,hogy fenn tartsam magam,ez kicsit odavert a személyiségemnek,átalakultam agyilag,olyan vagyok mint egy zombi,aki bele akar vegyülni a tömegbe,nem akarom hogy rám nézzenek férfiak,nem akarok kitűnni,teljesen egyszerű ruhákba járok.Nem megyek már sehova,be vagyok gubózva a lakás-munkahely között.Nincs olyan hely ahol ismerkedni tudnék,ráadásul nagyon irritál az életkorom,fiatalabban nagyon sok pasi közül választhattam volna.Az albérlet díja nagy részben elviszi a fizetésemet,így nagyon sok dolgot nem tudok megtenni amit szeretnék,amik alap dolgok lennének,kozmetikus,vagy akár masszázs,bármi.Saját magam szeretnék kitalálni valamit amivel több pénzhez juthatnék,és a magam ura lennék,de pénz nélkül nem tudom megcsinálni.Már arra is gondoltam,hogy talán újra kezdem az exemmel,sok évig együtt voltunk,sok gond is volt,de lehet már mást nem is találnék,vagyis jobbat,de nem akarom elhinni hogy csak ennyi volt az életem,és nem találkoztam olyannal akivel harmónikusan együtt tudnánk élni.Mit csináljak,menjek bele egy ilyen kapcsolatba,vagy várjak,de ha várok,lehet soha se lesz senkim,az idő meg csak megy... Segítő jellegű tanácsokat szívesen fogadnék.
2018. ápr. 19. 10:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha újra összejönnétek az exszeddel, akkor nagyon fogom sajnálni az exed:)

Fogyj le bakker és ne siránkozz.

2018. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy írta valaki, csak az exszel ne kezd újra!!!


"Kamu a kérdés, hiszen tudjuk, hogy ilyet csak a hisztiző lúzer kisfiúk találnak ki, mert savanyú a szőlő, és valójában a nők ennyi idősen vannak a csúcson, energikusak, kisimultak és naponta 1000 férfi közül válogatnak. :))

" De bolond vagy :DD jót röhögtem.

2018. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá. Ne gubózz be.
2018. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mindenki a maga életének a kovácsa.

Ha nem jó a jelenlegi életed változtass rajta, fejlődj, bízz magadban.

Persze lehet a múlton is rágódni meg siránkozni, de semmi értelme. Nem hátrafelé kell nézelődni,nem azon kell agyalni, hogy milyen jó volt minden pár éve, hanem azon, hogy hogyan juthatnék megint oda.

2018. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Dobj le 10 kilót, tanulj egy nyelvet azzal találsz jobb munkát...közben kööltözz össze valakivel albérletben, így rögtön feleannyi lesz a költséged...Utána már lesz miből felfelé építkezni. A kapcsolat meg jön magától, ha látod magadon a változást.
2018. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mikeXxX ***** válasza:
Ennyi rinyát ejnye 😁 ! 38f
2018. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezt már elbaxtad.
2018. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Érdemes volt feltenni ezt a kérdést,egy értelmes választ nem kaptam :) Ez a gyakori,meg se lepődök,na sziasztok.
2018. ápr. 20. 10:08
 19/20 mikeXxX ***** válasza:
Mert nem lehet válaszolni erre rinyálsz és semmit sem akarsz tenni a változásért te magad mondtad akkor mégis milyen válaszra vársz ? A hiba benned van nem a rendszerbe ! 38
2018. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg valahogy lefogyni. Tudom, hogy nagyon nehéz.
2019. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!