Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kifutok az időből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kifutok az időből ennyi idősen, mi lenne a helyes lépés? N

Figyelt kérdés
38 éves vagyok,kezdem azt érezni hogy itt a vég,mert eddig nem sikerült egy kapcsolatom se.Gyerek téma nem érdekel,mert nem szeretnék,de frusztrál hogy nem találtam meg eddig azt az embert,akivel végleg együtt szeretnék lenni.Pár éve még bulizgattam,több pénzem is volt,10 kilóval kevesebb voltam,semmi gond nem volt önbizalom terén.Aztán belekényszerültem egy gyári munkába amit soha nem akartam,hogy fenn tartsam magam,ez kicsit odavert a személyiségemnek,átalakultam agyilag,olyan vagyok mint egy zombi,aki bele akar vegyülni a tömegbe,nem akarom hogy rám nézzenek férfiak,nem akarok kitűnni,teljesen egyszerű ruhákba járok.Nem megyek már sehova,be vagyok gubózva a lakás-munkahely között.Nincs olyan hely ahol ismerkedni tudnék,ráadásul nagyon irritál az életkorom,fiatalabban nagyon sok pasi közül választhattam volna.Az albérlet díja nagy részben elviszi a fizetésemet,így nagyon sok dolgot nem tudok megtenni amit szeretnék,amik alap dolgok lennének,kozmetikus,vagy akár masszázs,bármi.Saját magam szeretnék kitalálni valamit amivel több pénzhez juthatnék,és a magam ura lennék,de pénz nélkül nem tudom megcsinálni.Már arra is gondoltam,hogy talán újra kezdem az exemmel,sok évig együtt voltunk,sok gond is volt,de lehet már mást nem is találnék,vagyis jobbat,de nem akarom elhinni hogy csak ennyi volt az életem,és nem találkoztam olyannal akivel harmónikusan együtt tudnánk élni.Mit csináljak,menjek bele egy ilyen kapcsolatba,vagy várjak,de ha várok,lehet soha se lesz senkim,az idő meg csak megy... Segítő jellegű tanácsokat szívesen fogadnék.
2018. ápr. 19. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

38 vagy, adj le 10 kilót és minden gondod megoldódik.


Ismerős 38 évesen az anyjával lakott és csóró fodrász volt, összeszedett egy 30 éves 800 nettót kereső diplomás pasit, terhes lett egyből, eltelt két év, már a második gyerek jön, kiéli a gyerek iránti vágyát, a szerelem majd jöhet utána vagy közben. Már egyébként 80 kiló és alacsony, régen 50 volt csak, jól nézett ki.



Ha nem akarsz gyereket fogyj le, szerezz egy pasit, akivel világot láthatsz, vagy egyet, akivel kiélheted az összes szexfantáziádat. Ne a szerelmet keresd, koncentrálj egy egyéb vágyadra, mindegy, mi az. Ha vékony vagy, simán találsz pasit, aki ezt teljesíti.


Ha másra figyelsz, be fog találni a szerelem.

2018. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Hmm... te tudod, mi az igazi érték számodra. Minél előbb tudod, annál előbb megszerzed. Jó sokáig próbáltál egy seggel két lovat...hagyd abba és az után menj, ami igazán fontos neked.

31/f

2018. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Ha felmerül az exszel való újrakezdés, mint opció, akkor ne is ismerkedj. Még nem tudtál tőle elszakadni, valamilyen szinten még kötődsz hozzá. Hogy tudnál így egy új jelöltet a szívedbe engedni, ha a régi lakó még nem vitte el az összes bútorát?
2018. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%

"Nem megyek már sehova, be vagyok gubózva a lakás-munkahely között."


És így mégis hogyan akarod, hogy felszedjen bárki is?

2018. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Hogy lefogysz-e, rajtad múlik. Nyilván jobb lenne egy másik munka, de hogy erre mekkora esélyed van, nem tudhatjuk, hiszen nem írtad, mihez értesz, hol laksz. Ha kicsit rendbe hozod mind a külsődet, mind a belsődet, biztosan kapósabb leszel.
2018. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%

Picsogás, picsogás, picsigás, kb ennyi jön át az írásodból.

Jön a 40 elkezdesz stresszelni. Aláírom hogy az szar, lassan én is annyi leszek. Én is kezdem érezni igaz férfiként, hogy kifutok a "jó éveimből". Viszont nekem gyanús picit a dolog a leírás alapján. Régebben jobban éltél én úgy értelmezem. Sok ismerősömnél látom hogy vállalkozók lesznek, vagy akár megcsípnek valami jobban fizető melót. Ilyenkor elszalad velük a ló, dőll a lé, lehet költekezni alapon. Aztán 2-3 év múlva úgy el vannak adósodva mint a szar, sírnak rínak hogy milyen szar a világ, bekényszerülnek szar munkahelyekre mint te. Nyakamat rá hogy te is így voltál, és egy percig nem gondoltad hogy tartalékolni kéne a jövödre. Illetve megszoktad hogy neked az az élet jár.

Cseppet sem tudom az ilyen embereket sajnálni.

Segítségül annyit mondanék exeddel ne kezdj, ami elsőre nem működik az másodszorra sem fog. Valamint hogy tanulj a hibáidból és ne kövesd el újra. De még jobb ha a mások hibájából tanulsz!

2018. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Öregszel
2018. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

A problémáid jelentős része a negatív beállítódásodból eredő beszűkült tudatállapotodból következik.


Jó hír, hogy a beállítódás változtatható tudatosan, és az állapot szó nem egyenlő az állandó szóval.


Ha menekülésből belemész egy olyan kapcsolatba amiről tudod, hogy nem lesz számodra kielégítő és megfelelő akkor sokkal rosszabb helyzetbe kerülsz érzelmileg, mint amilyenben most vagy.Mert aki "menekül" az általában csak rosszabb helyzetbe tud, mivel a problémái számához húz vele egy strigulát.


"kezdem azt érezni hogy itt a vég,mert eddig nem sikerült egy kapcsolatom se."


Ha mindig ugyanazt csinálod akkor mindig ugyanarra számíthatsz.A kudarc addig ismétlődik amíg meg nem tanulod, hogy mit rontottál el és el nem kezded máshogy csinálni az adott cselekvést.Gondolkodj el rajta mennyi mindent tanultál ezekből a kapcsolatokból(ez a pozitív, sikerre való beállítódás lényege).


Középkorú vagy, nem öreg, illetve a genetikai potenciál harmadánál jársz.Az arra megfelelő életmóddal olyan állapotba hozhatod a tested, hogy nem fog zavarni egy szám.Vannak emberek akik 10-20 évvel fiatalabbnak látszanak a valós életkoruknál.Egy ilyen állapotba az egészség tudatosság vezethet el.Egész-ség, tehát hiánytalanság.


Három tényező építi fel az egész-séget:


1.Érz-elem

2.Ért-elem

3.Anya-g


Tehát lelki, szellemi és fizikai egyensúly.Az érzelmi életed minőségével érdemes kezdeni a fejlődést.

2018. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Kamu a kérdés, hiszen tudjuk, hogy ilyet csak a hisztiző lúzer kisfiúk találnak ki, mert savanyú a szőlő, és valójában a nők ennyi idősen vannak a csúcson, energikusak, kisimultak és naponta 1000 férfi közül válogatnak. :))
2018. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!