Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Egy éve szakitottunk az exemmel. Neki van barátnője, de két napja kérte h találkozzunk. Sejtem h mit akar ebből a találkából kihozni. De mégis igent mondtam. Valahol legbelül nemet akartam mondani. Félek nem tudnék ellenállni neki.

Most nem tudom mit csináljak. Hivjam vissza és mondjam le vagy találkozzak vele?



2017. okt. 29. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd le!
2017. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

És honnan tudod, hogy mit akar? Gondolatolvasó vagy? Vagy adtál bármiféle jelet, hogy szimplán csak d..gni akar veled, tehát tudja, hogy még mindig rajongsz érte?


Mielőtt igent mondtál volna neki, illett volna megkérdezni, hogy miért akar veled találkozni!

Ha nem tudsz neki ellenállni, az a te problémád!

1 év szakítás után ideje lenne már túl lépned a dolgokon!

2017. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Annyira imádom a támadó válaszirókat.

Most közlöm veled: igen közömbös voltam beszélgetésünk alatt. Talál annyi bibi van h igent mondtam már mikor sokadjára kérte.

Miből gondolod h ez egy probléma h nem tudnék neki ellenállni? Ez egy elég nagy szó egy ilyen dologhoz.


Annyi haszon lett belőled h legközelebb pontosabb beszámolót irjak ha kiirok valamit.


De mindig lesz egy hozzád hasonló aki támadni kezd a helyett h valami hasznosat irjon.


Most ola nagyon csodásnak érezheted magad.

2017. okt. 29. 14:15
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Találkozz vele 5-kor a szökőkútnál...Rendben, Zsanett? :DD


Nyilvános helyen találkozz, talán ott nem téped le róla gatyát.Talán csak tanácsot kér némi nemi dolgokról...

2017. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

"Miből gondolod h ez egy probléma h nem tudnék neki ellenállni? Ez egy elég nagy szó egy ilyen dologhoz. "


Ezt TE írtad: " Valahol legbelül nemet akartam mondani. Félek nem tudnék ellenállni neki. "


Ergó, ha félsz, akkor az PROBLÉMA!!! Szavak értelmezését jó lenne már megtanulnod, nem gondolod?


És a jelet az nem a mostani beszélgetésetekre vonatkozott, hanem úgy az elmúlt időszakra, hogy tudja, hogy egyáltalán közömbös vagy számára, vagy sem?


Te problémázol itt a dolgokon, te nem tudsz értelmesen kommunikálni egy emberrel, te vagy itt nagy határozatlanul és fogni kell a kicsi kezecskédet, hogy tudj dönteni. Pisilni is segítséggel mész?


És csak úgy mellékesen, honnan tudod, hogy a taliból mit akar kihozni? Kérdezted? Vagy gondolatolvasó vagy?


Akkor mondd vissza, ennyi és ne agyalj b..romságokon!

2017. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A te örömödre mondom ha probléma is lenne...akk nem kell kijenteni h ''Ez a te problémád'' tisztában lennék ezzel.


Ha tanácsot kérek az nem jelenti azt h határozatlan vagyok vagy fogni kell kezem. Sok ember kér tanácsot, ezt nem kell elitélni.


A végén adtál választ a kérdésre bár flegmán, de jó úton haladsz...

2017. okt. 29. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy azt akarja amire gondolsz. Szerintem is találkoztatok nyilvános helyen, ott beszélgetésen kívül más nem nagyon lehet.
2017. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 7-es válaszolónak a normális választ :) :) :)
2017. okt. 29. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Akárhogy is, de találkozzatok. Ne küzdj magad ellen. Ne hidd, nincs bajod, mert nincs inger.
2017. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ahhoz hogy értelmes választ tudjunk adni, kéne némi infó:

1) Mi volt a szakítás oka és béében váltatok el vagy haraggal?

2) megindokolta a találkozást részéről, hogy miért kell neki?

3) Ajánlott helyszínt, vagy lakást pedzegetett?

2017. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!