Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbiak után mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak után mi lehet a "helyes" lépés?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz.. így kezdődött a történetünk. Egy hét hallgatás után írt, akkor két napig beszéltünk, azóta megint nem jelentkezik. Amikor mondtam neki, hogy gondoltam ha szeretne beszélni megkeres, azt válaszolta, szeretett volna, de nem akarja, hogy azt érezzem, zaklat, és végig nagyon normális,kedves, érdeklődő volt amíg beszéltünk. Most nem tudom eldönteni, irjak-e neki. Vajon rám vár, vagy csak szórakozgat néha egy kicsit?

2016. ápr. 16. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha leírnád neki a problémádat, minthogy már több mint 1 hete nyűgölődsz és kétségbe vagy esve? Nyugodtan írd le neki, h mi a problémád, h összezavar a viselkedése, h 2 napig keres, utána eltűnik, majd újra felbukkan és te ezt nem tudod mire vélni?! Ha normális és tényleg nem az a méhecske típus, h virágról-virágra száll, akkor megérti
2016. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, beszéld meg vele nyíltan!
2016. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy egyáltalán nem zaklat téged, sőt, szeretnél vele személyesen is programokat csinálni. Ha erre is ilyen kitérő választ ad, akkor nem azért nem írt, mert félt,hogy zaklat, hanem nem tetszel, és akkor hagyd a fenébe.
2016. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!