Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy a nőt, akit meg akartatok kapni, valaki más kapta meg? Hányszor?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordult és nem számolom. Nem nyerhet mindig az ember.
2018. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4-szer, két nőt ugyanaz a pasi. De nem izgat már, és csak az egyiket bánom, csaj nem tudom melyiket. :D
2018. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordult, nem tudom hányszor. A legtöbb csak egy futó fellángolás volt úgyhogy nem tartom számon, nem volt olyan hogy életem szerelmét csapták volna le a kezemről.
2018. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugye vágod, hogy valószínűleg az veled a probléma, hogy szerinted a nőt kapják, mintha nem lenne szabad akarata?


Nem kapta meg más, mert senkié nem volt, aki odaadta volna valakinek. Nem téged választott.

2018. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben, néhányszor. Mindig egy tajparaszt kapta meg a lányt, én meg koppantam minden figyelmességem ellenére. A dolgokból tanultam, most hasonlóan viselkedek és azóta nem fordult elő.
2018. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1x de abba "belehaltam"


Lángoltam a szerelemtől, minden tökéletes volt, gyönyörű lány, szikrázó vonalom, már le volt beszélve a randi aztán bummm, bocsi de randim lesz, megismertem egy fiút. Okés semmi baj.... Úgy sírtam mint egy gyerek akitől elvették a nyalókáját.

2018. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!