Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Előfordult már veletek az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek az, hogy egyedül akartatok lenni?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, együtt élünk, de egyre inkább úgy érzem, hogy már nem szeret és csak ideig-óráig vagyunk együtt. Néha totál úgy érzem, hogy szabadulnék az egész helyzettől, de másrészről viszont szeretem. Az egyik ismerősöm szerint nagyon egyedül vagyok (nincsenek barátaim, a barátnőm elhanyagol) és a depresszió hajlamom rendesen megnőtt. (Nem vagyok különben depresszív alkat, de elég érzékeny vagyok férfi létemre, erre is mostanában döbbentem rá.)

2017. ápr. 20. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Társas magányban vagy, az egy nagyon mély pöcegödör tud lenni. Vagy rendezd a kapcsolatodat, ha tudod, ha nem, akkor megváltás lesz majd a szinglilét is. Új ember leszel, és a depressziós gondolataid is elszállnak. Úgy legyél egyedül, hogy valóban egyedül vagy, majd találsz valakit - úgy ne legyél egyedül, hogy van valakid, az borzasztó rossz.
2017. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én gondoltam rá néha, hogy egyedül jobb lenne pár dolog, szabadság meg ilyenek.

Aztán mégjobban felkaptam a fejem, amikor olvastam egy olyan gondolatot vagy tényt, hogy az ember egyedül sokkal jobban képes fejleszteni a személyiséget, mint párkapcsolatban, mivel utóbbinak sok szabálya van, egymáshoz kell igazodni sokszor, és ez a két dolog nem egyeződik össze.

És mondom... basszus ez tényleg így van! Azt gondoltam, hogy egyszerűen csak nincs szükségem rá, hogy még ennél is jobb legyek, mint aki vagyok, de eszerint lehetőségem sincs mert párkapcsolatban vagyok.


De végülis az a kompromiszum alakult ki bennem, hogy a kapcsolatom túl kényelmes ahhoz, hogy egy mégjobb arc legyek. Boldognak boldog lennék így is-úgy is, szóval csak pár dologban kellene fejlődnöm... azt viszont még nem tudom hogyan oldom meg egyelőre.

2017. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

voltam a helyzetedben. Pontosan így éreztem, és mi is együtt éltünk.

Szintén: barátok nulla, érzelmes srác vagyok, kapaszkodtam még egy-két szálba, de a vége az lett hogy szakított velem.

én maradtam egyedül a lakásban.

Emlékszem pl 1 éve még simán úgy voltam vele, hogy de jó lenne egyedül kicsit, meg stb, élni még...ilyenek.

erre decemberben kidobott a barátnőm, és jéé megkaptam.

jan-febr cefet rossz volt. padlón voltam, sírtam mint egy darab sz/*/r otthon. Ittam, buliztam...nem lett jobb.Most már fakódik az emléke,. de sokszor mindig fáj.

A szakításunk óta még csak írásban sem tartjuk a kapcsolatot. totál 2 idegen ember lettünk 2,5 év járás, 1 év együttélés után. Mintha meg sem történt volna...elképesztő.

Sokszor hiszem hogy álmodok, és ez az egész nem történt meg...Azonban érdekes, mert ha az ajtóm elé állna, hogy folytassuk, én nemet mondanék. Hiányzik. Szeretem talán még most is, de valamiért nem kezdeném újra. (de ez a veszély nem áll fenn, mert mással boldog már)

Én élek ahogy élek, szórom a pénzem, nem érdekel semmi, cska az, hogy élményekkel töltsem meg az űrt ami maradt bennem.

Élvezem ezt: nem. De ha csak otthon ülnék a szobában azt méginkább nem élvezném.

,

"Azért maradsz nyomorék, mert az is akarsz maradni..."

Dr House sorozat, J. Wilson mondata

2017. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!