Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban mit érdemes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mit érdemes a fb-ra kitenni?

Figyelt kérdés

1. Semmit, mert senkinek semmi köze semmihez.

2. Csak ismerősök vagytok, de semmi más.

3. Párkapcsolati státusz "párkapcsolatban", hogy jelezd, foglalt vagy.

4. Ua. mint a 3., csak ott van, hogy kivel.

5. Ua. mint a 4., csak közös képetek is van feltöltve.

6. Ua. mint az 5., csak minden szutykot felraktok egymásról és kommenteltek egymás alá stb.


Én a 3-4.-et tartom úgy okénak, de a 3. játszik nálam. Szerintetek mi a normális ? Ti melyik szerint vagytok fenn ? Nemeteket és korotokat is írjátok, ha publikus. Előre is köszi a válaszokat.


2017. nov. 24. 00:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem tettem fel semmit ezzel kapcsolatban.
2017. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tehát nálad az egyes játszik egyes :D
2017. nov. 24. 00:50
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Én is az 1-es verzióban nyomom, ez abszolút a magánügyem, sosem teregettem ki az életem vagy annak nem a nagyközönségre tartozó részleteit.
2017. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell kitenni. Akinek számítasz úgyis tudja, másnak meg semmi köze a dologhoz.
2017. nov. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normális? Egyénfüggő.


Más ott ömleng, neki az a normális. Van, aki semmit se tesz ki, neki pedig az a normális.


Nálunk ebből a felsorolásból az 5-ös játszik.

Attól, hogy párkapcsolat, az nem egyenlő a teljes titkolózással és a fel nem vállalással.


Úgy érzem, hogy aki tényleg semmit se tesz ki az nem vállalja fel, hogy kivel van, rejtegeti, nehogy kiderüljön, hogy ki a párja. Ez nem magánügy fogalmába tartozik, ez a titkolózás témaköre.


A magánügy, amikor felvállalod, hogy kivel vagy, egyszeri infó, de az életetekbe nem engedsz bepillantást.

2017. nov. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

5.


30 feletti hazasok vagyunk, 3-4 kozos (eskuvoi) kepunk van fenn, ami masfel eve keszult. egyebkent egyikunk sem posztol, en havonta 1 kepet teszek fel a gyerekrol (sosem tobbet!).

2017. nov. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Az 5. igaz ránk. Szerintem semmi rossz nincs abban ha az ismerőseink tudják, hogy kivel vagyunk együtt és látnak pár képet, ez nem egy 7 pecsétes titok :D Ettől függetlenül ritkán használjuk a fb-t, leginkább arra, hogy néha megosszunk 1 képet mert nagyon távol élünk a családtól és egyszerűbb 1 képet felrakni, mint mindenkinek külön elküldeni.

24/N és 25/F (lassan 7 éve együtt)

2017. nov. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nalam nagyon regen (fb akkor jott be) annyi volt csak, hogy kapcsolatban, de nem sokaig, utana lerejtettem. Igazabol semmit nem irok ki, nem posztolok es mar nem is hasznalom, ures az egesz nevjegyem/idovonalam. 30 alatti vagyok.

Ti hany evesek vagytok? A masik fel mit gondol errol?

2017. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod, de minek érzel kényszert arra, hogy idegenek tudják, hogy foglalt vagy-e vagy sem? Vicces.
2017. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Huszonévesek vagyunk, évek óta együtt, pár kép van fent és ennyi. Kapcsolatban fészen nem vagyunk, nem foglalkozunk különösebben ezzel.
2017. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!