Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy érdemes e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy érdemes e a párommal még párkapcsolatban lennem?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk együtt, 2 hetente találkozunk, iskola szünetekben végig együtt vagyunk. Igazából jól érzem magam vele, minden közös időtöltést szeretek. Viszont szerintem már nincs meg az a szerelem érzés vagy micsoda, nem értem én sem. Mert amúgy tetszik is nekem, szép lány, ő örökre velem akar lenni, sokszor énis úgy érzem h idők végezetéig vele maradnék, de most valami furcsa érzésem van, nem tudom eldönteni miez. Az baj ha csak szimplán rossz érzés az ha külön kell válnunk, de nem hiányzik rögtön?
2017. máj. 4. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol onnantol nem erdemes, hogy ez a kerdes egyaltalan felmerul. Legalabbis tapasztalataim alapjan cirka 2 ev felesleges kapcsolattol ovtam volna meg magam, ha erre elobb rajovok :'D.
2017. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van valami gond a kapcsolatban?

lehet csak kicsit unalmassá, megszokottá vált, kicsit pezsdítsétek fel, próbáljatok ki új dolgokat :)


24F

2017. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek is igaza lehet, de sz is lehet, hogy most kezdenek átalakulni az érzések, már kellően kiismertétek a másikat, ilyenkor szokott megjelenni a " monotónia"... próbáljátok új impulzusokkal fedobni a kapcsolatot
2017. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb esellyel akarod a legjobb part kivalasztani akkor 24 eves korodig a leheto legtobb csajt probald ki es utana allapodj meg annal aki legalabb olyan jo volt mint a legjobb korabban.
2017. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én monogám beállítottságú vagyok, és ha van partnerem, nálam nem jön ez az érzés szerencsére.


Előttem lévővel viszont egyetértek, fiatalon kell kiélni magad. Persze a szerelem mindig elmúlik 2 év után kb. Az sem jó ha magadra erőlteted a dolgot és évekig együtt vagytok esetleg gyerek is lesz, és akkor meg majd nem bírsz magaddal becsajozol...

Szóval inkább most szakíts és csajozz ha azt szeretnéd.

2017. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről, mondd el neki hogy érzel, vagy épp hogy nem...próbáljatok ki új dolgokat együtt, te is próbálj ki új dolgokat egyedül. Ezek után ki fog derülni mi a helyzet. :)
2017. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 4. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!