Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy gyakorla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy gyakorlatilag minden szép csajnak ugyanolyan kinézetű pasija van?

Figyelt kérdés
Az a tipikus +180-as, szálkás/sportosan izmos, szláv arcvonású menőcsávó. A végzettség már változó, de általában mérnök/közgazdász/sportszervező valamelyike. Annyira hasonló az összes, hogy az nem igaz.

2018. ápr. 20. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%

Egyetértek, kivéve a végzettség résszel. A legtöbb ilyen kommunikáció, vendéglátás meg hasonló szakokon végzett. Mérnökből max. Kandó meg hasonló szarok. Meg ja, van néhány covinusos szépfiú is.

A válasz: mert most ez a férfi szépségideál.

2018. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%

En is ezt tapasztalom es latom. Mindenhol ezek vannak.

Szerintem azert mert ez a mai trend/stilus-ideal.

Majd 3-5-7 ev es megint mas lesz a stilus.

Es megint ujak lesznek az iranyzatok.

Ez mindig valtozik.

2018. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Az oka annak, hogy te ezt látod az, hogy ezt akarod látni és csak is ezt veszed észre önigazolásképpen.
2018. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Wow, szóval azt akarod mondani, hogy a jó csajok jó pasikkal járnak? Ez aztán a felfedezés, Sherlock.
2018. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt latsz, amit latni akarsz.
2018. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#4: Ezzel azt akarom mondani, hogy pl. egy alacsony sármos vagy tejföl szőke vékony pasit nem látok szép csajjal pedig ők legalább annyira igényesek. Rengeteg pasinak ugyanúgy bejönnek az alacsony szexisen husis széparcú lányok, mint a magas, vékony hideg szépségek. Akkor ez fordítva miért nem működik? Elvileg a sokszínűség szép dolog, ez gyakorlatilag viszont csak az egyik irányban működik.
2018. ápr. 20. 18:44
 7/22 anonim ***** válasza:
4%

Azért mert mindegyik ilyan férfi belső értékei felülmúlják a többi, nem ilyen külsővel rendelkező férfiét.

Egyébként a végzettség részével én sem értek egyet. Többségük, ahogy előttem írták valóban inkább kereskedelem vagy vendéglátás szakon végzett. Esetleg hasonlóan standard munkát végez mint akárki más.


Múltkor is megbeszélésen voltam az egyik plázában, volt ott egy alacsonyabb lány. Némi felesleg volt rajta, a hasa nem volt lapos, stb... de nagyon aranyos és szexi lány volt így is, a barátja pedig arcra úgy nézett ki mint Klicsko egy 12 menetes mérkőzés után. Pislogtam is nagyokat mert annyira nem megszokott látvány, hogy nem az általad leírt borostás, belőtt hajú, magas, szálkás, jóképű pasi mászkál akármilyen csajjal, hogy már furcsának is tűnik.


Jó, jó. Persze, mind tudjuk, hogy itt sem a magasság, sem az arc, sem az öltözködés, sem a sportos testalkat nem számít. Jah, ott abban az esetben valóban nem számított, ahogy 100-ból 99 esetben szokott. Tehát 1% esély így is marad.

A poén az, hogy még a tényleg átlagos csajok is inkább vért izzadva mennek edzőterembe és pattintják ki magukat hasra, fenékre amennyire csak lehet pusztán azért, hogy nekik is olyan csávójuk legyen.

2018. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom "szép csajokon" ugyanolyan kinézetű, pi..savillantó farmernadrágos, póthajas, anorexiaközeli csajokat érted.
2018. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

Miért kell általanosságban beszélni? Ez az egész így akkora hülyeség.

Vagy önigazolásra vársz,mert téged sikertelenség ér,nem nézel ki elégjól,önértékelési problémáid vannak vagy a franc? Tudod mit..nem érdekel!


Viszont nem értem mi bajod van azzal,hogy egy szép nő helyes férfival van együtt. (Most csak a külsőről beszélünk)

Ne haragudj,de miért legyen valaki olyan emberrel aki számára nem vonzó? Miért a csupasz arcú, átlagos vagy elhízott férfi tetszen ha esztétikailag szebb egy izmos testalkat ha férfiasabb ha valaki borostás vagy ha egyszerűen szebb látvány ha valaki magas és nem az államig ér. Nem értem miért baj ha egy csinos szép nő helyes férfi mellett van? Különben is a szépség relatív.


Az meg butaság,hogy ez a mai ideál. Mindenkinek más az ideálja. De igen,van pár alapvető pont ami a tetszik kategoríába tartozik. Ugyan így a nő ideálnál is van.


Mert ez a szép. Kék szem,hosszú haj, izmos test, vékony alkat,nagy popsi,szép kerek mellek,szép lábak,szőrös arc, magasság bla bla.


Bocsánat,hogy a barátom 186centi. És bocsánat,hogy van neki arc szőrzete ja és hogy testi tanár lesz.

2018. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%

Most ez az ideál. Nekem is pont a napokban jutott eszembe, hogy a mai tökéletes férfi a következőképpen néz ki a csajok szerint:

- kb. 180-190 közötti magas

- kigyúrt

- napbarnított

- oldalt/hátul felnyírt, középen felzselézett (vagy hátrazselézett) haj

- általában pár napos egyenletes borosta - kevésbé gyakran pedig teljesen sima arc

- keskenyebb, "menős" arcvonások


Persze lehet mondani, hogy ilyen bárki lehet - csak hát ez ugye nem igaz. Ha nincs jó genetikád, nem leszel kigyúrt; ha alapból sápadt a bőröd, nem leszel napbarnított; az arcvonásaiddal megint csak nem tudsz mit kezdeni; borostát sem tud mindenki a mai vagány módon növeszteni; és a mai divathaj sem passzol mindenkinek az arcvonásaihoz. A magasságoddal meg megint csak nem tudsz mit kezdeni, ha túl magas vagy túl alacsony vagy, az ellen nincs gyógyír.


Csak hát az élet igazságtalan. Ez van. Bele kell törődni.

2018. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!