Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb 8 éve vagyok fent netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 8 éve vagyok fent netes társkeresőkön, eredmény:0 a nők nem válaszolnak, mi oka lehet?

Figyelt kérdés
nyilván napi 100 levelet kapnak,így eleve csak a legjóképűbbnek írnak vissza
2018. ápr. 22. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
És ez csak 8 év után kezd bosszantani? Igazán türelmes vagy! A kérdés sokszor felmerült már az oldalon, keress kicsit vissza!
2018. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
PRóbáld ki, hogy keresel a neten egy ismeretlen embert valami külföldit aki jóképű, tedd fel képnek, és írd ugyanazt mint amit eddig.
2018. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
74%

En csak annak nem valaszolok,aki egyaltalan nem nem tetszik.

Es lehet butasagokat is irsz...

2018. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarok bunkó lenni, de valószínűleg nem lehet előnyös külsőd. Itt már nem csak a helyes fiúknak írnak vissza a lányok szindróma játszik. 8 év alatt még egy átlagos csávó is rengeteg levelet kap.
2018. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Miért, a legrondábbaknak írjanak vissza? Társkereső, nem jótékonysági oldal.
2018. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A kép is sokat számít ez tény ,hisz fontos az első benyomás. De ez nem csak azt jelenti ,hogy csak a legjóképűbbnek írunk vissza. Egy képen azt is nézzük ,hogy mennyire ad magára a másik legalább alap szinten. Pl. A kép kedvéért megfésülködött ,borotválkozott ,szép tiszta ruhában van ,kedves biztató mosolya van és nem homályos a kép. Ezek szerintem mindenkinél alapelvárások egy képnél . A többit már embere válogatja. Nekem pl egy természetben ,vagy állatokkal ,hangszerrel készült profilkép valamiért szimpatikusabb ,de ez a része már teljesen szubjektív. Meg a mosoly tényleg szépíti az arcot ,szóval hasznos olyan képet választani.

Ha pedig ezen a "kép rostán" átmész ,utána a következő problémás dolog az adatlapod lehet. Szerintem a túl rövid ,de a túl hosszú ömlengős leírás sem ideális.

A rövid azért nem ,mert akkor alig tud meg rólad valamit a másik ,így a képeden kívül mi más győzhetné meg arról ,hogy neked érdemes visszaírni /írni ?A túl hosszú sem jó feltétlenül ,mert lehet nem lesz kedve elolvasni, úgy érezheti ,hogy nem tudod megragadni a lényeget. A hossza mellett még a megfogalmazása is elijesztheti esetleg a nőket ,akik a profilodra tévedtek. Például ha túl flegmán ,vagy túl nyálasan romantikusnak írsz, vagy túl beképzeltnek tűnsz ,az sok nőnek nem tetszik.

Viszont ha egy egészséges önbizalom ,kedvesség és nyitottság árad a szavaidból az jó pont lehet szerintem. Írd bele miket szeretsz csinálni , mit tanulsz/dolgozol ,milyen embernek tartod magad stb.


A megfogalmazás a levélnél ,amivel megkeresed őket az is sokat számít. Én pl nem szívesen válaszoltam olyannak ,aki csak annyit írt ,hogy "szia ,van kedved ismerkedni ?". Szerintem fontos ,hogy próbáld meg összeszedni ki vagy ,mi vagy és miért szimpi neked az adott lány akinek írsz.

De ne ess túlzába ! Itt is érvényes az ,ami a profilnál: ne legyen túl hosszú ,se túl rövid, ne legyél túl flegma (ami itt kb annyi ,hogy ne az jöjjön le a nőnek ,hogy te úgy is mindenkire ráírsz ,így gondoltad benézel ide is hátha), de ne is vidd túl romantikus túl nyálas irányba (vagyis ne abból álljon a levél ,hogy a "profilod alapján szerintem minket egymásnak teremtettek ,és minden hobbink közös ez valami varázslatos. Mintha egy isteni sugallat vezetett volna a profilodra"--> hidd el sok férfi ilyenket ír, ezt saját tapasztalatból mondom)

Illetve a levélben legyél felé is érdeklődő ,ne csak magadról beszélj. A profilja alapján tegyél fel neki pár kérdést ,hogy látszódjon ,hogy tényleg érdeklődsz iránta.

Nem tudom vannak-e esetleg nő ismerőseid, de esetleg tőlük is kérhetnél tanácsot. Megmutatni nekik a profilodat ,egy-egy levelet stb. Az alapján könnyebben tudnának segíteni ,hogy pontosan hol van a gond.

24/N

2018. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Türelmed egy szentté, komolyan. Kérlek taníts, mester :D
2018. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha gonfolod küld el a kèpet amivel fenn vagy;) rákukkantok.
2018. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6os leírta női szemszögből tökéletesen. Írom "sorstársként" a kiegészítést. Helyesírásra maximálisan figyelj oda,olyan mint +1kép.

Kép:3-5db az ideállis,legalább 3-4különböző helyszínen. És ne szelfi legyen a szobádban/fűrdőben. Állatos,túrázós,koncertes képek a jók. Lássák nem vagy egy unalmas otthon ülő tipus,vannak barátaid.

Sok kép se jó.

8év -hány oldalon? Sok lány fent van több oldalon is.Ha mindegyiken összetalálkoztok,akkor azt kommunikálja felé,hogy te mindenáron nőt akarsz.( Jogos a kérdés ő miért van fent?-hogy válogathasson).Ha több oldalon vagy fent mindegyikre más bemutatkozó szöveg, más elsődleges kép.

Ne îrj rá mindenkire!! Többször beleestem abba a hibába,hogy testvérekre/unokatestvérekre/barátnőkre is sikerült egyszerre ráírnom. Lányok együtt pisilnek,együtt is társkeresőznek. Volt egy exem,haverom a barátnőjével járt. A haverom barátnője "néma"volt. Exem îrt eleinte sokszor helyette.Ez extrém példa de....

Ja önkritika és egészséges önbizalom. Kalibráld be milyen nőknek jössz be,neked milyen az ideálod. A kettő találkozásánál lévő lányokra îrj rá.

Kis humor és önbizalom legyen a leveledben.

Sose tegyél fel olyan kérdést amire nem tudnál válaszolni. Pl :mire vagy a legbüszkébb eddigi életedben,vagy mi a legfontosabb célod?

Légy egyedi,de csak mértékkel.

2018. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, itt ketten annyira szuper válaszokat írtak, hogy szerintem megérdemelnének egy köszönömöt, vagy legalább azt, hogy megírod, legalább egy-két tanácsukat megfogadod-e!
2018. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!