Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lány végre átküldte a képeit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány végre átküldte a képeit, de nagyon nem jön be, és már nem akarok randizni vele, szerintetek mit válaszoljak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért akarod bonyolìtani? Ne haragudj nem vagy az esetem. :)
2018. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Koszonom a kepeket.
2018. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk legyél őszinte. Ja...hogy az már nem divat?!
2018. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Tudod... jobb, ha az igazság fáj, és nem a hazugság nyugtat.
2018. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
"Köszönöm, hogy átküldted a képeket. Ne haragudj, de az én részemről úgy érzem nincs esélye a folytatásnak. "
2018. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#1

A tartalom megfelelő, de a forma miért ne legyen udvarias.

2018. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem amit az első leírt, teljesen jó. Nem kamuzol, őszinte vagy, mégsem sértő. Szóval a ne haragudj, nem vagy az esetem sztem tökéletesen megfelel.
2018. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A netes párkeresésnél felborul a szokásos sorrend, előbb kezdesz valakivel beszélgetni minthogy látnád. Az életben ez fordítva van és nem véletlenül, mert nem hozod magad ennyire kellemetlen helyzetbe.

Azt javasolom, hogy legyél őszinte, de ne bántó. Ne tegyél megjegyzéseket a képre, csak köszönd meg a bizalmát és búcsúzz el.

2018. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam lány, akit kép alapján visszautasítottak. Az sokkal rosszabb, ha hímmel-hámmolsz. Kerülgeted a kását, húzod a talit.


Jobb a kegyetlen igazság. Akkor nem zavarjuk egymás idejét, és én nem reménykedek, hogy ebből még lesz valami csak mindig közbe jön az élet.


Mond el neki nyugodtan, őszintén. :)

2018. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, többek között ezért nem szeretem, ha valaki már az ismerkedés legelején, mikor még nem is látta a másikat, túllelkesedi az egészet, aztán ha mégse jön be a másik, akkor kellemetlenné válik a szituáció.


Legyél vele őszinte, de ne bunkó. És tanulj belőle.

2018. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!