Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikertelen lányok és fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen lányok és fiúk nem veszik észre, hogy mennyire unszimpatikusan viselkednek, és ezzel (is) eltolják maguktól az embereket?

Figyelt kérdés

Sikertelen fiúknál alap, hogy az állandó hiszti nem jön be a nőknek. Változtatniuk kellene, de nem teszik. Ok, ezt a részét kibeszéltük, unalmas téma.


De nézzük a nőket...


Ugye azt mondják, hogy a nők könnyebben ismerkednek. Náluk lényegében ezért a sikertelenség oka nem is, hogy nem találnak pasit, hanem az, hogy nem találnak olyat, aki megfelelne nekik. Szerintem rendkívül taszító az, amikor egy ilyen nőhöz kedvesen közelít valaki, de mondjuk a saját önbizalomhiányából fakadóan "nem képes bízni" a másikban, ezért azt várja el, hogy a másik teperjen, miközben ő meg sem moccan, csak eldönti, hogy tetszik-e neki az, amit az illető tesz, vagy sem. Ki tudja, mennyi idő elnyerni egy ilyen nő bizalmát, ráadásul meg sem éri, mert nem lesz belőle jó barátnő.


Aztán mikor végül belefárad az illető az utána való rohangálásba, és összejön egy pörgősebb csajjal, akkor megy a gúnyoldás, hogy a pasiknak a ribik kellenek XD


A lúzer lányok nem csak idegesítőek, de rendkívül buták is. A magam részéről igyekszem kerülni őket.


2018. ápr. 27. 14:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kérdést egyébként nem gúnyolódásból, hanem éppen ellenkezőleg, gondolatébresztőnek írtam ki, ami (talán) egyeseket változásra serkent.
2018. ápr. 27. 14:34
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Én észreveszem, csak nem érdekel. :D
2018. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Pedig egyszer kell csak rájönni, hogy olyan, hogy "szerelem" nincs, csak a megbékélős párkapcsolati együttélős szövetség van, aztán ha erre rájössz, utána már nem számít, maradhat a status quo, és vidáman halhatsz meg max 55 évesen. Addig meg csak annyi pénz kell ami a natúr számlákon felül fedez havi 1 szipiátert meg 1-2 prostizást (nem útszélit) és időnként marad lóvé 1-1 gyógyfürdőre is.


És minden másra szarni.



Az életnek nincs értelme.

2018. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Antipatikus a szimpatikus ellentéte.
2018. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azon már én is elgondolkotam, hogy nincs olyan, hogy szerelem már manapság.


Nem igazán hiszek benne.

2018. ápr. 27. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

#5


Régen se volt. A fiatalok hülyítésére alkották csak meg anno a gagyi hősszerelmes sztorikat. Kb. a Télapó és a húsvéti nyuszi szintjén kell ezeket kezelni.

2018. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Undorító vagy. Általánosító butaságokat írsz. Fogadni mernék rá nem kellettél az adott nőnek és sérti az önérzeted.

A legtöbb általad lúzernek vélt nő igyekszik a férfi kedvében járni, általában csak kihasználják őket cserébe. Amit írsz, hogy negatívak nem mérvadó minden esetben.

2018. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem az volt a baj, hogy nem volt képes bízni benned, hanem csak simán nem kellettél neki. Ez viszont sérti az egodat ezért elkönyvelted magadban, hogy "azt várja el, hogy teperjen".
2018. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Fogadni mernék rá nem kellettél az adott nőnek és sérti az önérzeted. A legtöbb általad lúzernek vélt nő igyekszik a férfi kedvében járni, általában csak kihasználják őket cserébe."


Számomra már nincs olyan, hogy "adott nő", ugyanis én nem teperek egyetlen nő után, sőt egyáltalán nem teperek a lányok után. Én csak szimplán ismerkedek a nőkkel, és alakulnak a dolgok jó irányba.


Pontosan azért lúzerek (és nem férfiak), mert megpróbálnak az adott nő kedvében járnak. A nők nem szeretik az utánuk rohangáló fiúkat, ezeket csak havernak használják, de semmi komolyát nem akarnak tőle. Azt szeretik, ha egy férfi kihívást jelentő, és erőt sugároz, akkor tudnak róla álmodozni, és akkor lobbannak szerelemre iránta.

2018. ápr. 27. 19:50
 10/13 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem az volt a baj, hogy nem volt képes bízni benned, hanem csak simán nem kellettél neki."


Mint mondtam, nem szeretem a lúzer nőket. Annak idején valóban voltak ilyenek az életemben, az viszont túlzás, hogy nem kellettem egyiknek sem, mert volt amelyik le is sz*pott, és jártam vele egy ideig.



De én már végeztem ezzel a típussal. Amúgy annak idején azért álltam velük szóba, mert elkövettem azt a hibát, amit számos pasi vall, hogy a lúzer nőket könnyebb felszedni, mint a csinosabbakat, holott épp fordítva van. a szebbek sokkal nyíltabbak, barátkozósabbak, jobban szót lehet velük érteni.

2018. ápr. 27. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!