Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pszichopaták miért viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pszichopaták miért viselkednek így egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy ha nem éreznek, akkor még is miért féltékenyek, már-már kórosan? Hallottam már olyan esetről, hogy valaki már arra féltékeny volt, hogy a feleségének hiányzott a saját anyja. Meg az internetet és a telefont nem használhatja szabadon. Ha meg már kedvesen beszél egy másik férfival, pl. munkatárs, akkor már dühös, és emiatt otthon képes megverni. Meg azt sem szeretné, ha a nő eljárna dolgozni.
2017. nov. 8. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Azt nem tudom, mert én filantróp vagyok mint Soros György. Na látod, ő igazi pszichopata. Emberek millióinak teszi tönkre az életét ha ezen akár 1$-al többet kereshet...


Én úgy vagyok ezzel, hogy amelyik nőt dugom az hozzám tartozik. Az most más kérdés, hogy tipikusan többen vannak.

2017. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen pszichopata jellemzök inkább önértékelési zavar.
2017. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
A pszichopata nem féltékeny. A pszichopatának kb nincsenek is semmilyen érzései, pont ez teszi pszichopatává a pszichopatát. Ajánlom, inkább olvass utána, hogy mit jelent. Jó példa a pszichopatára pl Soros György. Ő nem érez semmilyen bűntudatot, amiért megnyomorítja és tönkreteszi emberek millióit a tevékenységével. Csak az számít neki, amit ő akar.
2017. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Pszichopata vagyok a párom a tulajdonom.
2017. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Soros György :DDDD Látom betalált az alapszintű propaganda :D Remélem kitöltitek a kérdőívet ti kis aranypolgárok!
2017. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

#5

2009 óta követem Soros világpusztító tevékenységét, amikor a fidesz még a hatalom közelében sem volt. Te kis ballib média agymosott. :)

2017. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

#5

Engem nem érdekel a propaganda, bár a fidesz ezt nagyon jól látja és kezeli. Soros tényleg nagyon veszélyes ember.

2017. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én Soros fia vagyok.
2017. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ide értelmes felnőtt emberek írnak, vagy értelmi fogyatékosok? Nem tudom a kérdéshez hogy jön a politika.
2017. nov. 8. 16:43
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Jogos, de ha pszichopatákat emlegetsz, akkor ide tartozik az öreg is, mivel ő klasszikus példány.


Egyébként nem értem a kérdést, ha már itt tartunk. Ti nők buktok a pszichopatákra. Sok sorozatgyilkost elárasztanak a nők a szerelmükkel. Ha jól tudom Ted Bundy-nak valami 200 női rajongó irkált leveleket.

2017. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!