Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem a társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a társkeresők mechanikáját. Miért nincs társkereső átlagos, vagy átlagon aluli kinézetű embereknek? Miért viselkednek az emberek másképp egy társkeresőn, mint az életben?

Figyelt kérdés

Minden normális ember tudja, hogy nem csak egy fotó az, ami meghatározza azt, hogy az illetőt szeretni fogod -e vagy nem, sőt a legtöbb boldog családban sokszor sem a férfi Brad Pitt, sem a nő nem bombázó.


Egy csomó átlagos kinézetű csávó van, aki lehet, hogy egy találkozáskor 5 perc alatt elvarázsolná az illető csajt, jó benyomást tenne rá. Sőt ugye itt van az is, hogy nem mindenkit szeret a fényképezőgép. Lehet, hogy szemtől szemben teljesen más képet kapsz róla, mint egy fotó.



2018. jan. 12. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nemtom, senkit nem ismerek BOLDOG kapcsolatban, akinek ronda parja van. Ki lenne boldog egy csunya parral??
2018. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lehetne olyan társkeresőt is csinálni, ahol lenne egy admin, aki átnézi a képeidet, profilodat stb, és akkor eldönti, hogy engedélyezi vagy nem. Valamint ugyanannyi férfit engedne csak az oldal regisztrálni, mint nőt. Mi ebben a nagy technika?


A másik, hogy írogatva nőknek, akkora különbségek vannak. Pl. egy teljesen átlagos csaj elsírja neked, hogy aznap már 3 randit szervezett le, és semelyik csávó nem jött el. Te neked meg jó ha 2 hónap alatt sikerült egy, férfiként.


Ebből az a benyomása támad az embernek, hogy a társkeresőket kifejezetten a nőknek tervezték, meg annak a tucat jóképű csávónak aki felregisztrál, a többi csávó igazából töltelék, aki eltartja az oldalt az előfizetésével.

2018. jan. 12. 22:30
 3/13 A kérdező kommentje:
1: Egyes, de ki írt olyat, hogy valaki ronda? Hol írtam olyat olvasd már el. Neked az átlagos kinézet az ronda? Mert akkor komoly ízlésficamod van már bocs.
2018. jan. 12. 22:30
 4/13 A kérdező kommentje:

Kérem ,hogy aki válaszol légy szíves írja ki, hogy ő nőként válaszol vagy férfiként.


Mert különben nem lesz érthető.


Ja és közölném, hogy nem csak a rondákra nem írnak vissza, hanem az átlagosokra sem, és mondhatnám, hogy az átlagon felüliekre se biztos. De ilyenkor mondhatná mindenki, hogy a szépség relatív :D.

2018. jan. 12. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Van ilyen, úgy hívják comic-con vagy treckie gyűlés, esetleg star wars találkozó. Átlagos kinézettel te leszel a király a kockák közt.
2018. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, alapvetően nem érted, mire használják a nők a társkereső oldalakat, hogy egyáltalában előállsz ilyen ötlettel. Ugyanis nonszesz.


A nőknek nincsenek társkeresési gondjaik, nekik nagyonjópasi fogási gondjaik vannak. Ők azért vannak fenn az oldalakon, mert ki akarják szélesíteni a meglévő választékukat, hogy még jobb, sokkal jobb, egy egészen rendkívüli férfit foghassanak ki. Abban a pilanatban, hogy létszámkorláttal korlátoznád a férfiválasztékot vagy bármilyen formában arra akarnád kényszeríteni a nőket, hogy ne csak kizárólag a legeslegeslegjobb férfiakkal foglalkozzanak, azonnal eltűnne az összes nő az oldalról, ugyanis ez az EGYETLEN ok, amiért regisztrálnak.

2018. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem értem a te gondolkodásod mechanikáját. Egy nõnek talán gondolatolvasónak kéne lenni, vagy egy varázsgömbben megfigyelje, hogy milyen a férfi valójában? Az a te felelõsséged, hogy reális képet mutass magadról, hogy aztán ne legyen csalódás. De aztán felületes kérdés is ez, mert nem csak a külsõtõl függ minden. A külsõvel úgy vagyok, hogy nem egy kép alapján leszek szerelmes senkibe sem. Elvárom, hogy valahogy nézzen ki, de onnantól a közös hobbik, érdeklõdés is nagyban megfogja határozni a dolgot. Én akkor figyeltem fel igazán valakire, amikor mesélt magáról, és nem a képe miatt.

Tehát elõször is a felületességbõl vegyél vissza:) Nem tudom, hogy mennyire lehet igaz, hogy 5 perc alatt elvarázsolod a nõket, közben mégis társkeresõre vagy szorulva. Egyszerū ez aranyom: ha élõben jobban megy, akkor ott ismerkedj elõször. De aki társkeresõn van, az áptalában szükségképpen ott fejleszt ki magának egy stílust. Másképp nem lenne ott.

Tehát elég kérdéses, hogy mit keresel társkeresõn........

2018. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a kinézeteddel, hanem a fura logikáddal is baj van. Miért kellene az admin beválogassa az oldalhasználókat a kinézetük szerint? Ennyire megerõltetõ neked, hogy inkább egy bármely társkeresõn átlagos lányoknak üzenetezz. A “szūrõt” te hozod létre magadnak, nem az admin.(mintha létezne olyan ember aki ennek az oldalnak az adminja akar lenni és erre van ideje)
2018. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

"Pl. egy teljesen átlagos csaj elsírja neked, hogy aznap már 3 randit szervezett le, és semelyik csávó nem jött el."


Hát azért erre a nőre nem mondanám, hogy az élet nyertese.

2018. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Másold be ide nekem (vagy akár privibe), mi van az adatlapodon a társkeresőn. Ha gondolod, adok tippeket női szemmel, min kellene változtatni. Nekem már volt párom társkeresőről, és ő se Brad Pitt :)
2018. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!