Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a legkönnyebb ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a legkönnyebb ismerkedni? Milyen helyeken és szituációkban?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egy lányt megismerni de amióta az utolsó párkapcsolatomból a barátnőm elég rendesen megalázott majd dobott teljesen elvesztettem minden önbizalmam. Boltba vagy az utcán mikor látok lányokat hiába mosolyognak vissza rám vagy néha akár köszönnek egyből az ugrik be hogy semmi esélyem náluk biztos lefognak járatni. Mit ajánlotok hogy tudnék újra megnyílni a nők felé. Mert a szabadidős tevékenységből pusztán abból áll hogy fotózok vagy a kutyámmal sétálok. Szeretem csinálni de egyedül érzem magamat :(


A félreértések elkerülése végett. Nem vagyok elhízott vagy pattanásos. Átlagos testalkatú és egy picit kisfiús arcú :) 22/F


2013. jan. 18. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre mondják , hogy No Risk , no fun ;)
2013. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Rosszlányok.hu
2013. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt!
2013. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Való élet!
2013. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár kutyasétáltatás közben is lehet csajozni, nekem már több lányt sikerült felszednem így... Aztán volt hogy néhányszor metrón találkoztam össze egy lánnyal, és egyszer odamentem hozzá... Futás közben a Margit-szigeten... Túrázás közben... Sítáborban... Buliban... Tulajdonképpen bárhol lehet ismerkedni, csak ne látszódjon rajtad hogy görcsös vagy, mert az gáz.
2013. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül is itt is, csak legyen egy kicsit több önbizalmad! :-)
2013. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami a legnehezebb,legszarabb az a közterület. Ott mindenki vadidegen, és le se szar mást a saját "körein"kívül kategoria.

Közepesen nehéz lehet egy szórakozóhelyen, mert ott mindkei pont azért megy, de szintén vadidegenek, és állati nehéz eygedi dumával leszólítani, mindig a meghívni leitatni formula mehet gondolom hogy unhatják már, meg egy rohadt húspiac, a vaginák úgy válogatnak a sok marhaközt mint tót a vadkörtében.

A legnyerőbb! Oktatási intézményben,munkahelyen, és esetleg sport/szabadidős létesítményben.

Miért legnyerőbb? Mert ez már zárt körű, itt már szűkül, behatárolódik az azonos érdeklődési kör, huzamosabb időn át lehet látni, méricskélni távolról a kiszemeltet, aztán összeáll egy kép róla, hoyg kiféle miféle, és jobban közelebb engedig a vaginák ezeket a tagokat magukhoz,mintha egy életükben előszőr látott kívülálló volna az útcáról. Jó azért is ,mert szinte minden nap, vagy minden alkalommal van valami olyan élethelyzet,amikor közel lehet kerülni a kiszemelthet szinte zavartalanul, és van valami ok ami miatt szolj hozzá. Könnyű leszólítani, nem kell azon faszolni,hogy mégis mi a fenét mondjak én egy vadidegennek, mi beszélnivalóm van nekem azzal,azon kívül hogy izzadnék már alattad de nagyon....

Itt meg egyszerű közös témát találni.

Ezért nyerő és mázlisták azok akik időben tenulóévek alatt összekapartak valami macát, vagy munkahelyi szerelem jött össze nekik még időben.

De azok az emberek akik gyülölnek szórakozóhelyre járni a közeg igénytelensége és egészségtelensége okán, oktatási intézményeket levelező tagozaton végezték, azelőtt meg indenki vagy foglalt volt, vagy nem szóbajövős féle, aztán munkahelyre meg már 25 felett kerül, ahol is kevés a nő, vagy ha van mint férjezett, az jóformán baszhatja az egészet. Csak ennyiről van szó. onnattól már lotto 5 ös szintű szerencse kell igazából, hogy legyen valami sajnos.

2013. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!