Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! (avagy szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! (avagy szerencsétlen férfitársaim) Ti hogyan boldogultok a külföldi férfiak gonddal?

Figyelt kérdés

Különösen akik a fővárosban laknak, azok egészen biztosan érzik, hogy ellep minket a külföldi férfi konkurencia. Az itteni turisták 80%-a férfi, és nem is véletlenül. Ezek nem azért jönnek ide, mert érdekli őket az ország, hanem azért mert "olcsón" nőhöz tudnak jutni. És itt az olcsó alatt nem csak a prostituáltakat értem, hanem a "normális" nőket is. Ugyanis a külföldi férfiak nagyon igazságtalan előnyből indulnak velünk szemben. Náluk a minimálbér is nettó 400-500 ezer forint, ami itt egy (jó!) mérnöknek a fizetése. Tehát ott egy 8 általánost végzett senki tart ott anyagilag mint itt egy Java/.NET/C++ fejlesztő.

És sajnos a nők tényleg azt hiszik, hogy ezek jó partik, holott pont azért jöttek ide csajozni, mert a saját hazájukban nem tudtak elérni semmit a nőknél, mert oda már kevés volt a kinti minimálbér fizetésük, a kinti nőknek.


Hogyan tudtok megbirkózni ezzel a problémával?


2018. ápr. 27. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Engem nem zavar, kellenek a fenének a magyar nők.
2018. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy oldom meg, hogy Albániába járok. Ha tudnád milyen király vagyok ott a 120 ezer nettómmal!
2018. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan emiatt az irigy,önző,pesszimista magatartás miatt választ sok nő külföldi pasit. Nem véletlenül Ausztriában sok magyar nő házasodik osztrakkal.
2018. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez phaszság
2018. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
#3 Azért választotok külföldi pasit, mert annak több pénze van. Ezt te is ugyanúgy tudod, mint mi, nem kell a mellébeszélés.
2018. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Lazy Lover ***** válasza:
0%
sehogy már rég ki szálltam a versenyböl azokkal te nem verszenyzel haver...
2018. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

#3

Jah, biztosan nem játszanak közre a jobb életkörülmények.


Kérdező, engem pont nem érdekel. Jelenleg is elég gyakori a szexturizmus. Csak amíg ez (idősebb férfi ismerőseim elmondása alapján) a 70-as években a nők részéről zajlott, most a férfiak vannak már többségben.

Akkoriban meg NDK-s nők jöttek csapatostul ide, most meg férfiak. A lányok meg úgyis tudják, hogy nem lesz közös jövőjük, megdugják őket 20-30-an majd mennek vissza külföldre a barátnőikhez. Fura mód 30 ilyen pofáraesés után már jók a magyar pasik is. Egyedül már csak ők nem.

2018. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

Nekem az nem fér sosem a fejembe, hogy ha itthon megkeresem a minimálbért, abból hogy a viharba utazok ki külföldre kufircolni.

31/f

2018. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3%
Van ez így. Nincs ezzel gond.Ne irigykedj, nősülj meg!
2018. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

Nincsen semmi ilyen gond, csak beképzeled magadnak, hogy emiatt nem találsz nőt.


Amúgy a 80%-ot honnan szedted? Mutass valami statisztikát róla.


Ez viszont tény: [link]

2018. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!