Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

1) Egyedül maradni.


2) Összejönni egy olyan nővel, aki nem vonz szexuálisan.


2018. ápr. 28. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Összejönni olyannal, aki mind külsőre, mind belsőre a megfelelő számomra és mindez természetesen kölcsönös is a másikkal.


De sok gyökér van itt ezen az oldalon.

2018. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem mindenkinek adatik meg az, hogy olyannal tudjon összejönni, aki szexuálisan is vonzó.
2018. ápr. 28. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor élj úgy, ahogy te akarsz. A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.


De vajon, mit is tettél eddig, hogy boldog legyél?

2018. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 iamaveryniceguy ***** válasza:

Számodra az egyedül maradni. Még véletlenül se add tovább a génjeidet.


Inkább próbálj meg változtatni és nem sajnáltatni magad...

2018. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tanultam, művelődtem, dolgoztam, megfelelő formára edzettem a testemet, prostikhoz jártam, hogy levezessem a szexuális frusztrációimat.
2018. ápr. 28. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Külsőddel és eszeddel foglalkoztál, és a belsőddel? Önismeretből és önszeretetből nagyfokú hiányosságaid vannak.
2018. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy a francba lehetne önszeretetem, ha mindenhol olyan megnyilvánulásokat kapok amit például a 4-es válaszoló is írt, hogy én egy selejt vagyok, ne szaporodjak stb.


Ráadásul az önszeretetnél meg az lenne a kifogás, hogy egoista.

2018. ápr. 28. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Kevered a szezont a fazonnal. Az önszeretet nem egyenlő az egoizmussal.


Inkább nézz utána, és ne a másikat hibáztasd.


A 4-es azért írta azt, amit, mert ő csak reagált a te rinyálásodra. Ezt hozod ki az emberből.


Én bezzeg segítőszándékkal írtam neked, mégis hozod itt a kifogásokat és hárításokat.


Neked semmi se jó.



Az önszeretet pedig nem mások véleményétől függ. Éppen ezért nevezik ÖNszeretetnek, mert te magad éred el és nem hat rád a külső emberek véleménye.


De inkább nézz utána a fogalmaknak.

2018. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!