Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam azzal, hogy 2. randin lefeküdtem vele? Könnyűvérűnek tart? N23 és F29

Figyelt kérdés

2 randink volt, az első 4 órás, a második 6 órás.

Az elsőn volt ital, séta, gyros és hazakísért. Közben chateltünk és írta, hogy már nem "16-20" éves, hogy mindig csak padon üljön, nála gyorsabban mennek a dolgok, 2. randin szeretne megcsókolni. Azt írtam, ha olyan a pillanat, hogy megvan az összhang, megcsókolhat.

A második randi kèsőbb kezdődött a megbeszéltnél, miattam, közbejött nekem egy külső körülmény. Ezt megértette, elment edzeni. Edzés után elém jött, de szólt, hogy be kell ugrani ledobni a cuccát otthon. Ezért ez volt a sorrend, mert az edzőterméhez én lakom közelebb. Ő kérdezte lent megvárom-e, vagy felmegyek. Azt mondtam felmegyek vele. Ott felajánlotta, hogy főzzünk együtt nála vacsorát. Volt hozzá kedvem, belementem. Elmentünk bevásárolni hozzávalókat. Főzés előtt megcsókolt, főzés közben egymáshoz értünk többször is. Ettünk gyertyafényben. :D 2 dl bort ittam.

Viccelődtünk, elvoltunk.

Sokat csókolóztunk, bedőltünk az ágyába, fehérnemüre vetkőztetett és alsógatyára vetkőzött. Nagyon kívántuk egymást. Ő elkezdett ujjazni, én elég passzív voltam végig, mondtam, hogy nekem ez még korai. A farkára tette a kezem, akkor megsimogattam pár másodpercig ez lehetett kb 2 x .

Végül kb. 3 x belém hatolt, alkalmanként fél percre. Ekkor is nagyon passzív voltam, csak feküdtem a hátamon. Többször is mondta, hogy hoz gumit és csináljuk kutyába, hisz elárultam neki, hogy az a kedvenc pózom. Ebbe nem mentem bele. Kérte, hogy kényeztessem a számmal, ezt sem tettem. Egyikünk sem ment el, nem "hagytam" addig. Feladta a próbálkozást, mondta, hogy hazavisz kocsival. Már az elején megbeszéltük, hogy nem alszom ott.

Kitaláltam, hogy beveszem a 72 órás esemény utáni tablettát, hogy ne kelljen aggódnom amig meg nem jön. Másnap elkísért orvoshoz és kifizette a gyógyszerem.

Csókkal búcsúztunk, kérte, hogy írjak neki minden rendben van-e.

Másfél nap múlva írtam, beszéltünk kicsit, írta, hogy sok a munka.. utána hazament vidékre a 4 napos ünnepre. Kevesebbet ír, bár előre szólt, hogy otthon sok dolga lesz (még mielőtt "lefeküdtem" vele.)

Többször mondta, hogy mivel közel 30, nála gyorsabban mennek a dolgok, szexuális téren ismerkedéskor.

Viszont, azt is mondta, hogy volt egy lány, aki első randin "szex volt meg minden", később belőle kapcsolat lett, de a lány más fiúkkal is olyan volt és megcsalta őt...

Ezek alapján elrontottam, hogy második alkalommal ennyit engedtem neki?



2018. ápr. 28. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:

*"Közben chateltünk" :D

Mármint a 2 randi közt chateltünk (naponta pár órát, mindig ő kezdeményezett)

2018. ápr. 28. 17:10
 2/64 anonim ***** válasza:
72%

23 évesen?? :D

Ne haragudj, nem könnyűvérű vagy, de az írásod alapján, amik tegnap történtek, viszont butácska, de az nagyon.

Amúgy meg, kérdezd meg tőle, mi honnan tudjuk? Mindenki ezt másképp látja.

Én is a 2. randin feküdtem le párommal, pedig 18 évesek voltunk csak, most meg jegyben járunk. Szóval, erről ennyit.

2018. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
49%

Már megtörtént, ezzel nem lehet mit kezdeni. Számomra korai lett volna, hogy szinte egy idegennel, akit nem is ismerek eléggé ágyba menjek vele.

Szóval máskor ne azonnal ugorj bele ilyenbe.

Szerintem csak szexre kellettél neki.

2018. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
#2. akkor jól esett, amit tettem
2018. ápr. 28. 17:12
 5/64 anonim ***** válasza:
56%
jézus, te nem könnyűvérű vagy hanem egy ostoba hulladék
2018. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
48%

31 vagyok, számomra ez elég kiábrándító lenne. Bocs, de nálam is így haladnak a dolgok. Ha jól éreztétek magatokat, megvolt az összhang, együtt főztetek, megvacsoráztatok, ágyba kerültetek, egyedül egy bugyi volt rajtad, de ennyi és ne tovább mert ez túl korai.

Ne haragudj, de ez hülyeség. Egy tök jó este lett volna, ha engeded magad sodródni az árral, így meg inkább egy nagyon kínos erőlködésbe torkollott.

Nem tudom melyik lepontozó ujjukból szopják azt a lányok, hogy egy férfit kiábrándít az, ha lefekszenek velük egy tök jól sikerült randis este alatt... Esetleg a gyakoris morálisan túlfejlett 25 éves szűz fiúkat ábrándítana ki egy ilyen, egy férfit nem. És a komoly kapcsolat sem ezen áll vagy bukik még mindig.

2018. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%

Kb.minden 2.mondata az a srácnak,hogy ő már így felnőtt,meg úgy felnőtt,de azért lefekszik gumi nélkül egy (gyakorlatilag) idegennel..

Utána meg el vagy ájulva tőle,hogy micsoda gentleman,hogy fizeti az esemény utánit..

Mondjuk azt még mindig nem értem,hogy ennyire részletesen miért kellett leírni a sztorit.


Én is úgy látom,hogy csak dugni akart egyet,mivel alig-alig jött össze,ezért most már visszatáncolt.

2018. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

#5.-nek nem jön össze még ennyi sem. :D


#6. hát igen, egy tök jól sikerült este végződött volna így.


#7. nem vagyok elájulva, szerintem ez így korrekt, hogy elkísért és kifizette.

2018. ápr. 28. 17:23
 9/64 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól esett, miért nem szexeltél vele rendesen.?Mi értelme van ennek a maszatolásnak, komolyan nem értem. Hagytad, hogy beléd tegye, akkor már nem mind1? Ott hagytad álló dákóval szerencsétlent, gyerekes ez a viselkedés, felesleges játszadozás. Szerintem a komoly férfiak egy jó része kiábrándul ilyenkor.
2018. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
92%
Nem.Úgy lett volna korrekt,ha nem kell esemény utániért menni..
2018. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!