Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez hogy adná ki magát? Ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy adná ki magát? Ne is próbálkozzak? /N

Figyelt kérdés

Egy éve ismerkedtem társkeresőn valakivel aztán egyikünk sem írt többé. Nem hittem hogy azóta se lelek társra de mind olyan unszimpi. Őt viszont kedveltem.


Nincs barátnője, ráírjak?


2018. ápr. 28. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha ló nincs...
2018. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írj neki. Mit veszíthetsz?
2018. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Írtam hogy kedveltem. Azt tudom ha egy férfit érdekelsz az keres. Ő nem keresett így elengedtem. De akikkel azóta ismerkedek mind olyan bunkó, öntelt.
2018. ápr. 28. 19:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Ilyet ti is csináltatok már? Egy évre rá nem ciki ráírni?
2018. ápr. 28. 19:56
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
#3 Dehát minden nő a bunkókra bukik, nem? Mi a probléma? :D
2018. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Kérdés, hogy miért nem keresett téged. Ha pl. te nem görgetted tovább a beszélgetést, vagy mondjuk nem adtál nem pozitív visszajelzéseket, arra utaló jeleket, hogy szimpatikus neked, és tényleg kíváncsi vagy rá, akkor nyilván el fog halni az ügy. Ha viszont te is beleadtad a magad részét az ismerkedésbe, és ő ennek ellenére sem lépett, még akkor is lehet a hallgatása oka pl. félénkség, önbizalomhiány, vagy éppen az, hogy rajtad kívül másokkal is beszélgetett. Biztosan furcsa lenne, ha írnál neki, de szerintem egy próbát megér, nekem pl. sokat jelent az, ha a másik ember őszinte, és vállalja az érzéseit. Én biztosan nem néznélek hülyének, ha írnál, végül is nagy vesztenivalód nincs.
2018. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tehetsz egy próbát. Én is tettem már így, lett közben társa.
2018. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 Hogy legyek őszinte ? Mit mondjak mire gondolsz? "hé bocsi azt hittem találok valakit de mégse azért téged nagyon kedveltelek megpróbáljuk újra?"

Ez tényleg olyan mint amit az egyes ír.

2018. ápr. 28. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Most leszart teged egy even keresztul erre te leszaratod magad megint. Interneten keresztul ha valaki beszari akkor mar tenyleg kulon univerzumot kell nyitni...
2018. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8: Pl. bevallod neki, hogy szimpatikusnak találtad őt, hogy kedvelted, és ha a te hibádból szakadt meg a beszélgetés, akkor azt is bevallod, hogy hibáztál, mert rosszul kezelted a szituációt stb. Ha tényleg nem csak azért akarsz vele újra beszélgetni, mert nincs jobb nála, és nem csak ráfanyalodsz, akkor jobb esetben talán még ki lehet ebből hozni valamit.
2018. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!