Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez hogy adná ki magát? Ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy adná ki magát? Ne is próbálkozzak? /N

Figyelt kérdés

Egy éve ismerkedtem társkeresőn valakivel aztán egyikünk sem írt többé. Nem hittem hogy azóta se lelek társra de mind olyan unszimpi. Őt viszont kedveltem.


Nincs barátnője, ráírjak?


2018. ápr. 28. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg!

Írd meg neki, hogy igazából azóta is kedveled és sajnálod, hogy megszakadt akkor a kapcsolatotok.

2018. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, miért nem írt neked...

Akár azt is leírhatod, hogy eddig féltél keresni őt, meg kevés volt az önbizalmad. VAGY Ellenkezőleg, hogy túlságosan büszke voltál és könnyelmű, hogy ilyen könnyen hagytad veszni a dolgot.

2018. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az őszinteség nagy csodákra lehet képes.
2018. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem egy nővel volt hasonló eset, és nem azért mert nem akartam volna velük semmit. Egyszerűen elakadt a beszélgetés, és sem én nem írtam sem ő... Olyan is van akivel fél év után vettük fel ismét a kapcsolatot. Csak egy sima mi történt veled azóta kérdést kell feltenned, esetleg leírod veled mi van. Ennyi, aztán beindul újra a dolog. Én simán elfogadom ezt hogy ha így rámír valaki akivel rég beszéltünk. Sőtt mi azt is megbeszéltük hogy egyikünk sem ismerkedett azóta "normális" szimpatikus emberrel.

F.

2018. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Neked senki se lesz jó szerintem.
2018. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!