Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt, hogy aki sikertelen a társkeresésben, az csak azért fogja a külsejére a dolgot, mert lusta/nem akar fejlődni, változtatni magán?

Figyelt kérdés

Szóval itt vagyok én. Nem vagyok jóképű; így születtem, ezt osztotta a gép. Van viszont mellette egy csomó jó tulajdonságom. Nem egoizmusból, csak a tisztánlátás miatt: értelmes és ambiciózus vagyok, soha nem adom fel, mindig mindenből még jobbra törekszem. Ennek köszönhetően nagyon jól élek, ráadásul szülői segítség nélkül. Rengeteg minden érdekel, vannak hobbijaim, sportolok. Tudok helyesen írni, nyitott vagyok a világra, szeretek beszélgetni, ismerkedni.


Párkapcsolati téren viszont egy csőd az életem. Társkeresőn gyakorlatilag soha nincs match-em, ha anonim módon kezdek el beszélgetni nőkkel, és mondjuk értelmesek, tehát megvan az összhang, akkor minden szuperül megy - amíg nem küldök képet. Akkor aztán eltűnnek a hölgyek. Vagy ha nem, akkor randi után közlik, hogy nincs kémia. Vagy egyszerűen letiltanak - legutóbb, ősszel ez volt.


Régebben voltak barátnőim, nem vagyok szűz, meg semmi ilyesmi. Kihozom a maximumok a külsőmből, jó fodrász, stílusos, márkás ruhák, megfelelö parfüm. De ez a maximum is kevés, úgí tűnik. Utoljára, azt hiszem, 4 vagy 5 éve szemezett velem valaki. Soha egy mosoly, semmi. Mintha ott sem lennék.


Szóval azokat az embereket kérdezem, aki szerint csak lusta vagyok változtatni, fejlődni, hogy miben kéne fejlődnöm? Teljesen őszintén.


2018. ápr. 29. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén, ennyiből senki nem fogja megmondani, hogy mit rontasz el, egyáltalán elrontasz-e valamit.
2018. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Pozitív kisugárzás, magabiztosság, humor, határozottság, talpraesettség... empátia, kedvesség, jó modor... stílus, ápoltság, egzisztencia, életcélok, ambiciózusság... műveltség, széles érdeklődési kör, tájékozottság... sportosság, jó fizikai és egészségi állapot... stb.


A fenti felsorolásból ha csak 3-4 megvan, akkor lesz olyan egyedülálló nő, akinek fel fogod kelteni az érdeklődését. Szerintem ne interneten, hanem személyesen ismerkedj. A legtöbb nőnél már az jó pont, ha oda mersz menni hozzá és értelmesen, kedvesen meg tudod szólítani, képes vagy emberként bánni és kommunikálni vele.

2018. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

#2


Azért sajnos ez így nem igaz. Bár nagyon sok női BARÁTRA fog szert tenni.


De így ennyi.

2018. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert sok esetben náluk előnytelenebb külsejű férfiak sikeresebbek a nőknél, ergo nem csak a külső számít. És mielőtt valaki hozzátenné, nem is csak a pénz (bár az sok előnyös belső tulajdonságot feltételez, pl. határozottság, talpraesettség, dominancia, kitartás stb.)
2018. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

#4


Vagy olyan "jótulajdonságokat", mint gazdag apa-anya akiknek cégében kap egy jólfizető kamuállást ahol csak alá kell írni pár lapot, esetleg szerencsés mert nyert a lottón, örökölt stb.


Igazán nemes tulajdonság mindegyik.

2018. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt tényleg nem értem, amikor egyesek a pénzre fogják a sikertelenségüket. Szegény családból származom, de soha nem éreztem, hogy a pénzem hiánya lett volna a visszatartó erő. Azóta viszont önerőből meggazdagodtam, de nem tapasztalok változást. Illetve de, kaptam ajánlatokat fizetős nőktől. De azt meg köszönöm, kihagyom.
2018. ápr. 29. 13:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ez a többség, de ugye kinek hol van a fókusza.. :P
2018. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

#7


Aha, mindegyik talpig tisztességesen kap milliókat havonta, amit azonnal le is adóz, befizet minden járulékot.


Naná. Még a politikusok sem fizetnek be szinte semmilyen adót, hát még a vállalkozók közül a gazdagabbak...

2018. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére te "kisemberként" talpig becsületes vagy, pl. mindig mindenhol kérsz számlát és egy gemkapcsot se viszel soha haza a munkahelyedről. :D
2018. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, erre igazából neked magadnak kell kideríteni a választ. Szerintem mi igazából csak a kiderítés módszerére adhatunk tippeket. Például, ha a kérdező egyetért azzal, hogy a vonzerő nem kizárólagosan a jó külsővel (bankszámlával stb.) egyenlő, mint ahogyan itt azt egy (lehet, később majd több) megkeseredett hozzászóló állítja, akkor el lehet kezdeni ennek a témának a finomítását / árnyalását. Tedd föl magadnak a kérdést: mi az a dolog, ami jelenleg leginkább megakadályozza, hogy vonzónak lássanak a nők? Nagyon fontos: próbálj meg inkább benyomásokban, akár megérzésekben gondolkodni, és vesd el a jól körülhatárolható fogalmakat, mint lehetséges választ a kérdésedre. Persze ez csak kiindulópont. Én megpróbálnám a helyedben a korábbi sikereimet és a jelenleg kudarcosan végződő interakcióimat újra fölidézni, hátha eszedbe jut egy olyan apró részlet, ami fölött korábban átsiklottál. A választ szerintem az ilyen apró részletek között fogod megtalálni.
2018. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!