Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt, hogy aki sikertelen a társkeresésben, az csak azért fogja a külsejére a dolgot, mert lusta/nem akar fejlődni, változtatni magán?

Figyelt kérdés

Szóval itt vagyok én. Nem vagyok jóképű; így születtem, ezt osztotta a gép. Van viszont mellette egy csomó jó tulajdonságom. Nem egoizmusból, csak a tisztánlátás miatt: értelmes és ambiciózus vagyok, soha nem adom fel, mindig mindenből még jobbra törekszem. Ennek köszönhetően nagyon jól élek, ráadásul szülői segítség nélkül. Rengeteg minden érdekel, vannak hobbijaim, sportolok. Tudok helyesen írni, nyitott vagyok a világra, szeretek beszélgetni, ismerkedni.


Párkapcsolati téren viszont egy csőd az életem. Társkeresőn gyakorlatilag soha nincs match-em, ha anonim módon kezdek el beszélgetni nőkkel, és mondjuk értelmesek, tehát megvan az összhang, akkor minden szuperül megy - amíg nem küldök képet. Akkor aztán eltűnnek a hölgyek. Vagy ha nem, akkor randi után közlik, hogy nincs kémia. Vagy egyszerűen letiltanak - legutóbb, ősszel ez volt.


Régebben voltak barátnőim, nem vagyok szűz, meg semmi ilyesmi. Kihozom a maximumok a külsőmből, jó fodrász, stílusos, márkás ruhák, megfelelö parfüm. De ez a maximum is kevés, úgí tűnik. Utoljára, azt hiszem, 4 vagy 5 éve szemezett velem valaki. Soha egy mosoly, semmi. Mintha ott sem lennék.


Szóval azokat az embereket kérdezem, aki szerint csak lusta vagyok változtatni, fejlődni, hogy miben kéne fejlődnöm? Teljesen őszintén.


2018. ápr. 29. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem ezek;

Kicsi a péniszem 13cm

Alacsony vagyok 168

Gyorsan zavarba jövök elpirulok

Valamiért gyáva és gátlások vagyok

A szüleimmel lakom mert drága az albi

Nincs jogsim


Az első kettőn nem tudok változtatni a következő kettőn nagyon nehéz volna ezek bele vannak égve a természetembe.

Az utolsó kettőt a pénz tudja megoldani.

2022. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok én azt gondolom ahhoz hogy változtatni lehessen ahhoz meg kell hogy változzon az anyagi helyzetem ,hogy elköltözhessek messzire .


Mert csak a családom és a ismerőseim közt vagyok zavarba jövős gyáva nyuszi. De még így is bennem volna az a félelem,hogy egyszer be fog kelleni mutatnom a páromat a családnak.

2022. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!