Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy nem feltétlen kezdenék olyannal akinek nincsen legalább középfokú iskolai végzettsége?

Figyelt kérdés

Tehát olyan személlyel akinek csak a nyolc általános van meg. Illetve olyan személlyel akinek nincsen semmilyen célja, motivációja, csak elcegetál.


Nem várom el a diplomát, a kiemelkedő műveltséget, de elvárom, hogy tájékozott legyen, akarjon fejlődni, nyitott legyen az új információk elsajátítására. Legyen legalább minimális igénye a kultúrára.


2018. ápr. 29. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem gáz szerintem.

31/f

2018. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem muszáj mindenkivel kezdened:-/


Én az emberek nagy részével nem kezdek különböző okokból, mégsem tartom gáznak. A magánéleted a te dolgod.

2018. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Én se kezdenék debil csajjal nyugi. Az lenne a gáz ha te bemutatnál egy ilyen h#lyegyereket a kicsit értelmesebb barátaidnak, ő meg azt se értené hogy miről beszéltek...
2018. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
48%
Én nem végzettséghez kötöm ezt, hanem értelmi szinthez. Eltudom fogadni azt, hogy ha valakinek nincs középfokú végzettsége, mert úgy alakult az élete (nem, nem arra gondolok, hogy nem tanult mert az ivás fontosabb volt).
2018. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen korrekt. Sőt, diplomásként elvárható a másik féltől is a felsőfokú végzettség.
2018. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem. Cél nélküli emberrel amúgy se értem hogyan lehet együtt lenni.
2018. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Osztom az 5. válaszát, nem ír hülyeséget, mert tényleg van olyan eset hogy úgy alakult hogy nem tudott tovább tanulni
2018. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Skaiiripa ***** válasza:
91%
Ugyanez. Ha akarja, felnőttként is tud időt szakítani erre, akkor persze semmi probléma, csak lássam, hogy akar fejlődni.
2018. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem gáz. Viszont világosíts már fel kérlek, hogy a középfokú végzettség és az igény az új információk elsajátítására hogyan is függ össze? Mert nem értem, bár lehet csak egy proli vagyok azért :D
2018. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!