Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nem egészséges" férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem egészséges" férfiakkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nekem nincs diagnoszizált betegségem, de teljesen úgy nézek ki (és emiatt elég ijesztő, undorító a külsőm). Utcán általában normális külsejű embereket látok, egyetemen sincs egy sérült/rokkant/genetikai betegséggel rendelkező sem.
2018. ápr. 29. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Kórházakban,orvosnál..
2018. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"de teljesen úgy nézek ki (és emiatt elég ijesztő, undorító a külsőm). "


És ez mégis mit takar? Kicsit kifejthetnéd bővebben.

2018. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értékek. Mi a bajod a külsőddel? Illetve miért pont olyan kellebe aki nem egészséges?
2018. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem járok orvoshoz, mert ahogy írtam, nincs diagnosztizált betegségem, csak pszichiáterhez.
2018. ápr. 29. 21:21
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
Hát itt, én se nézek ki egészségesen.
2018. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azért kellene "nem egészséges", mert egészséges pasi szóba se állna velem. Egy ilyen párt ismerek, de ők mindketten szellemileg is sérültek. A betegségük hozta össze őket.
2018. ápr. 29. 21:23
 7/27 A kérdező kommentje:
#5, és leállnál egy nem egészséges külsejű nővel?
2018. ápr. 29. 21:25
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

Pontosan mit takar a nem egészséges külső? Mert én is nehezen tudom elképzelni.

Első gondolatom, hogy rendkívüli mértékű szemtengely-ferdülése van vagy olyan, arcra is kiterjedt bőrhibája mintha égési sérült lenne.

2018. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Inkább szerintem csak testkép zavaros vagy.
2018. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#7


Naná! Külsőre bejött egy brutál karikás szemű, falfehér arcú női kollégám. Mindig olyan volt, mint aki a temetőből jött.


De én bírom az ilyesmit, már kiskoromban is az Addams Family-t néztem állandóan

2018. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!