Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sokat veszíthetek azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszíthetek azzal, ha egész életemben csak egyetlen barátnőm van? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, a huszas éveink közepe táján járunk és mindkettőnk számára elsők voltunk szexuális és szerelmi téren is. Szeretjük egymást, de engem már egy ideje frusztrál, hogy nem szexeltem még mással. Sokszor kívánok meg más nőket, de megcsalni soha nem tudnám. Elhagyni sem akarom, mert szetetem és alapjába véve jól megvagyunk.

Elmondása szerint ő is gondolkozott ezen, hogy még senkivel sem volt, de ő se akar elhagyni.

Annyira nyíltak pedig nem vagyunk, hogy bevegyünk egy 3., esetleg 4. embert..


Szóval gyakran gondolkodom, hogy nem-e hagyok ki túl sok mindent ezzel, hogy egyetlen nővel szexelek egész életemben, viszont elhagyni sem akarom mert úgy érzem mégegy ilyen lányt nem találnék.



2017. dec. 18. 22:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha ugy erzed meg egy ilyen lanyt nem talalnal meg vele akarod leeni az eletedet, es o is ugyanugy erez, akkor hulyeseg lenne emiatt szetmenni. Inkabb legyetek nyitottak, menjetek el swingerklubba, vagy toljatok parcseres szexet, vagy vmi. Ha telleg annyira szeretitek egymast, akkor ez csak megerositi a kapcsolatot. Ha nem, akkor viszont konnyen szetvalaszt, de akkor legalabb ezt is megtudtatok.
2017. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Are you nyomorék?
2017. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez nem változik akkor szakítás lesz. Próbáljatok ki egy párcserét vagy négyest, hogy sem ő sem te ne érezd magad kisebbségben egy hármasban.
2017. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

.. és majd várunk az szakítás, megcsalás, párkeresés, magány, öngyilkosság témák alá a kérdésekkel..


.. ha nincs baj legjobb ha csinálsz..

2017. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Kit akarsz becsapni, magadat vagy minket? Dehogy szereted. Szerelemből, biztos, hogy nem szereted a barátnődet, maximum csak mint ismerőst, barátot. Ha igazán szerelemből szeretnéd, akkor fel sem merülne benned ilyen, hogy milyen lehet mással, függetlenül attól, hogy ő volt-e neked az első vagy sem. Aki a megfelelő partner mellett van, aki igazából szerelmes, annak eszébe sem jut, hogy milyen lehet mással, még akkor sem, ha nem volt rajta kívül más nővel. Inkább szakíts és találd meg az igaz szerelmet.
2017. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Te hülye vagy. Van egy barátnőd akivel láthatóan jól megvagytok, hisz már 5 éve együtt vagytok egy stabil kapcsolatban,. és ilyen f#szságon buknátok el ezt?


Hát ezen felkötöm magam...mit nem adnék ha az első barátnőmmel nem kellett volna szakítanom és együtt lehetnék vele!

A hülye szülei, és az eltérő jövőkép miatt mentünk szét. Én Pécsen, ő Esztergom környékén van...


De bakker, az életemből 20 évet eladnék ezért, ha nem többet.

2017. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként mi lenne akkora durranás egy másik lányban?

Ugyan úgy két melle van, ugyanannyi testnyílása. Akkor meg?

2017. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Pont erre irányult a kérdésem, hogy mások ebben a helyzetben mit lépnének/léptek.

Nagyon szeretjük egymást, de úgy érzem nem érett még meg a kapcsolatunk egy párcserére, 3-as,4es-re. Hogy mit hoz az idő azt nem tudni..

Az a probléma, annyi jó nőt látok nap mint nap és egyre nagyobb a vágy, de elhagyni sem akarom öt, megcsalni meg pláne nem. Attól félek, hogy egész életemben kísérteni fog, hogy nem éltem ki a vágyaimat. Viszont ha máshogy döntenék, az szintén kísértene és örökké bánnám, hogy elvesztettem öt...

2017. dec. 18. 23:55
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló gondolataim voltak, szét is mentünk miatta. Nem volt jobb mással. Tanulság: semmi értelme, nem maradsz le semmiről, nyugi.
2017. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül k#rvakevés új lehetőséged lenne.

Ha egyáltalán lenne...


Egyik haverom 30 éves múlt a nyáron...

Egyetem alatt volt egy 4 éves kapcsolata de valami marhaságon szétmentek. Azóta max ilyen 3-4 hónapig tartó hülyeségei voltak, meg egyszer egyszer egy csaj. Aztán 27 éves kora óta semmi, és már totál ki van akadva hogy esélytelen párt találnia. Pedig egy intelligens, jó humorú, erős közepes srácról beszélünk, akinek van saját k#baszott jó kocsija (komolyan irigykedem arra az autóra). És a fizu is jó. Ennek ellenére nulla lehetősége van, mert a munkahelyén nincsenek nők, bárokban meg nem jár sikerrel.

2017. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!