Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyit számít, hogy egy férfi mennyit örökölt/kapott a szüleitől?

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy olyan kérdés, amiben azt kérdezték, hogy egy 20-onéves srácnak mi a jobb, ha egyetemet végzett és pályakezdő vagy ha már ledolgozott pár évet külföldön és van némi pénze, de nincs végzettsége. Erre döbbenetes válaszok születtek. A legtöbb válasz az volt, hogy egyik se, vagy max ha nagyon muszáj választani akkor a diplomás, de amúgy egyik sem "főnyeremény".


Akkor mi lenne a főnyeremény? Mit várnak a nők el egy 20-as éveiben lévő férfitól? Vagy tanult vagy dolgozott, de a kettőt egyszerre nem lehet érdemben, max büfészak mellett, de az megint csak probléma lenne.


Ebből csak arra lehet következtetni, hogy a nőknek csak az olyan pasik kellenek, akik alá lakást és autót is tettek a szülei, vagy megörökölte valahonnan.


2018. ápr. 30. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várj, asszem emlékszem, válaszolt végül a kérdező, hogy melyiket kell eltartani?
2018. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
A férjemnek gyerekkorában meghaltak a szülei, semmit nem örökölt tőlük. Diplomát munka mellett szerzett, építgette a karrierjét, mint ahogy én is. Én külföldön is dolgoztam évekig, így volt nagyobb megtakarításom, mikor megismerkedtünk. Amink van, ház, autók, azt közösen értük el.
2018. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Csak a játék kedvéért tegyük fel ez kell a nőknek. Lakás kocsi pénz legyen mind a 3 meg.

Kimész külföldre , veszel pár év után lakást itthon, tanulsz mellette és szerzel egy jó munkát.


Ha mind a 3 megvan utána a párkeresésben te vagy előnyben.

Megvan mindened amit akarnak. Ha így nézzük.


A nők az anyagi biztonságot keresik. Ezt vagy saját maguk által megteremtve, vagy mástól elvárva.


Ugyan ez a helyzet a férfiak terén is.

Senki nem akarja az életét nyomorogva leélni, lehet dobálózni azzal, hogy ez milyen dolog, de a lényegen nem változtat.

El kell fogadni és azt nézni, hogy hogyan szerezhetsz meg valamit vagy valakit és nem azt, hogy miért kell hozzá annyi minden.

2018. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy tanult vagy dolgozott, de a kettőt egyszerre nem lehet érdemben, max büfészak mellett, de az megint csak probléma lenne."


A férjem munka mellett végzett mérnökinfo-n, most senior szoftverfejlesztő. Az öcsém szintén munka mellett szerzett másoddiplomát, nem büfészakon. Én gyerek mellett szeretem újabb végzettséget a már meglévő mellé.

2018. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, 84%, már megint a kamu történeteid? :)
2018. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem is rohadt nagy kamunak tűnik. Érdekes módon itt mindenkinek mérnök infót végzett a férje és mindenkinek már most senior fejlesztő. Micsoda véletlen.
2018. ápr. 30. 21:18
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Persze, ti biztos jobban tudjátok. Valójában árufeltöltő a férjem, és drogkereskedelemből szerzi a pénzét. A programozó az egyik legkeresettebb szakma manapság, milyen meglepő, hogy egy csomó ember ezt választja.


Természetesen csakis olyan férfinek jut nő, aki házat és autót örökölt a szüleitől. Mivel a fiatal nők 90 %-a kapcsolatban van, ezért a férfiak 90 %-a vagyont örökölt a szüleitől. A maradék 10 % meg így járt. Hát ez az igazság.

2018. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura, hogy itt mindenkinek pont az a híresen jól kereső szakmája van, ráadásul mindenki már tizenévesen alja munkával tanulás mellett szerezett meg mindent.. kicsit fura, de hát a gyik produkálhat furcsa statisztikákat.
2018. ápr. 30. 22:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb az életképes szakma, mint a pénz háttértudás nélkül. Előbbi kihasználható és a tudás által az anyagi javak gyarapíthatók. Míg utóbbinak van ugyan pénze, de ha nem érkezik utánpótlás, akkor gyorsan megcsappan.

Persze egy ideális világban dúsgazdag, hiperokos "mánáger" típusú öltönyös pasasra vágyik minden nő luxus autókkal, lakással, házzal, nyaralásokkal... :)


Mi a párommal mindketten mérnökök vagyunk. Mindkettőnket hozzásegített a diplomához a családunk. Az ő első diplomája nem túl életképes, ezért néhány évvel később munka mellett csinált még egyet. Én kb. ekkor jöttem ki az egyetemről. 1-1 véres verejtékkel összekuporgatott milliónk volt akkor. Az összeköltözésünk után hozzátettünk még 1-1-et és hitelre vettünk egy saját lakást. Azóta már kicsit többet keresünk, könnyebb és közös vállalkozást tervezünk. Ő egyelőre "tanul", tapasztal, hogy hogyan is lenne érdemes elindulnunk az úton, én pedig gondolkodom hogyan csatlakozzak be ebbe.

Közösen építjük egymást és ez így van rendben.

Megjegyzem a párom anyukája elég idős. Egyedül van, a többi idősebb gyereknek már mindene megvan, így a páromra íratta néhány hónapja a lakását. Vonzó-e mindez? Nem. Egyáltalán nem várom anyós halálát, hogy végre pénzt csinálhassunk a lakásból, sőt... Szerintem beteges gondolkozás, ha valaki a családi "vagyon" miatt szeret bele egy férfiba. Sokkal szexibb, ha egy férfi önerőből ért el valamit.

2018. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Igen, tényleg. Szexista és anyagias világban élünk. Szexista azért, mert ha kimered mondani, hogy rengeteg nőnek vannak ilyen jellegű elvárásai, akkor egyből megbélyegeznek, hiába támasztod alá a dolgot. Anyagiasban, mert rengeteg ember és nő anyagias.

A valóságban persze egy huszonéves srác, ha jól néz ki vagy tud valami extrát hozni, lazán talál barátnőt. De tény, hogy egyre jobban számítanak az anyagiak és egyre fiatalabb korban. Egy 30 éves férfinél érthető elvárás, hogy dolgozzon már vagy ilyesmi. Egy 20 éves srácnál kicsit fura, de már rengeteg tizenéves lány a médián nevelkedve rájött, hogy a szép kis popsijával ezt megkaphatja.

Konkrét sztori: Kisvárosban lakom. Van egy srác, aki ronda, de nagyon. Kb. 1-2 havonta cserélgeti a barátnőit, mert az apjáé az egyik helyi diszkó és jó pénzesek. És nem, nem csak a partiribbik ugranak rá, hanem azok a lányok is, akik előtte hangoztatták, hogy nekik nem számít a pénz és sosem jönnének össze a sráccal. Nos, ennyire hiteles a nők többsége és ennyire számítanak az anyagiak.


DE vannak szerencsére normális nők is, csak nehéz őket kiszűrni a tömegből, mert minden nő korrektnek próbálja beállítani magát. Maximális tisztelet a valóban korrekt nőknek! #9-es pl. ilyen.


84%-os meg egy vicc, aki olvasott pár cikket arról, hogy a mérnökinfó keresett szakma.

2018. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!